HATAY BASININDA BUGÜN

 - Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber ve başlıkları şöyle: 
    
HATAY BASININDA BUGÜN
ANTAKYA: ''Jolie'den 3 istek''
     Dün özel bir uçak ile öğleden sonra 15.00'de Hatay Havaalanına inen Oscar ödüllü ünlü yıldız Jolie'ye menajeri tarafından götürülen 3 teklifi zamanın elverişsizliği nedeniyle kabul etmediği bildirildi.
    
     SÖZ: ''ATSO ve Başkanı Çinçin'den önemli başarı''
     Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Avrupa Komisyonu arasında gerçekleştirilen istişare süresi sonucunda İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi ''Operasyanol Programı'' kapsamında bölümler arasında etkin ve başarılı ilk 3 arasına girdi.
    
     ATAYURT: ''Antakya örgütünden Kılıçdaroğlu'na destek''
     CHP Merkez İlçe Başkanı Mevlüt Yeşildal, Kemal Kılıçdaroğlu'na destek verdiklerini belirterek olağan üstü kongre talep edenlere çıkıştı.
    
     HATAY: ''Çadır kentler dolup taşıyor''
     İlimizde kurulan çadır kentler doldukça yeni çadır kentler oluşturuluyor. Güvenlik önlemlerinin en üst düzeyde alındığı çadır kentlerde polis ve jandarma 24 saat nöbet tutuyor.
    
     YORUM: ''Öğrenciler karne heyecanı yaşadı''
     Milli Eğitim Müdürü Cafer Tulmaç, Mustafa Gencay İlköğretim Okulu'nda gerçekleştirilen karne etkinliğinde yaptığı konuşmada, kent genelinde 385 bin öğrencinin tatile girdiğini söyledi.
    
     ASYA: ''MKÜ'de mezuniyet töreni''
     Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen etkinlikte yüksek lisans ve doktora öğrencileri için mezuniyet töreni düzenlendi.
    
     EXPRES: ''1. Kırıkhan Tarım Fuarı açıldı''
     Bu yıl birincisi düzenlenen ''1. Kırıkhan Tarım Fuarı'' açıldı.
    
     ASİ: ''Halk otobüsleri zamlandı''
     Antakya Halk Otobüsleri Kooperatifi ücretlerine zam yapıldı. Zamların yürürlüğe girdiği belirtildi.
    
     KENT: ''Belen'de Aile Sağlığı Merkezi''
     Belen ilçesinde hayırsever işadamı tarafından ''Aile Sağlığı Merkezi'' yapılacak. Vali Lekesiz ile Hayırsever Karaca protokol imzaladı.
    
     ÖZYURT: ''BİRSİAD Suriyeli sığınmacılara yardım edecek''
     Hatay Birleşik Sanayici ve İşadamları Derneği (BİRSİAD) çadır kentlerde barınan Suriyelilere yardım edeceklerini bildirdiler.
HATAY BASININDA BUGÜN haberi 18 Haziran 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  52885 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle