HATAY BASININDA BUGÜN(02.09.2010)

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY BASININDA BUGÜN(02.09.2010)
ÖZYURT: ''Hükümete istediği düzenleme yetkisi veriliyor''
     CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 12 eylül pazar günü yapılacak halk oylamasına ilişkin, ''Bu değişikliğe 'evet' denilmesi halinde olacak şudur, Allah düşürmesin ama bundan sonra yolunuz mahkemeye düştüğünde hakimin arkasındaki tabelada şöyle yazacak (adalet, bakanın mülküdür)'' değerlendirmesinde bulundu.
    
     ZAFER: ''Bakan Ergin, referandumun son turları için Antakya'da''
     Adalet Bakanı Sadullah Ergin, geçen hafta 2 belde belediyesini AK parti'ye kattıktan sonra köyleri, beldeleri ve mahalleleri ziyaret ederek vatandaşları referandum konusunda bilinçlendirdi.
    
     YORUM: ''İskenderun'da bir ton bufalo eti ele geçirildi''
     Hatay'ın İskenderun ilçesinde, Suriye'den getirildiği belirlenen 1 ton bufalo eti ele geçirildi.
    
     KENT: ''İnsanın doğayla barıştığı an''
     MKÜ Veteriner Fakültesi Cerrahi Anabilim Dalı Başkanı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Enes Altuğ, ''Bu yıl fakültemize 2 deniz kaplumbağası geldi. Kronik rahatsızlık bulunan ilk kaplumbağayı tüm müdahalelere rağmen kurtaramadık. Ancak, 6 hafta gelen caretta carettayı sağlığına kavuşturarak denize bıraktık'' dedi.
    
     ASİ: ''Eski bayramları mumla arıyoruz''
     Antakya Terziler Odası Başkanı Ruşen Akyüz, eski bayramları mumla aradıklarını, esnafın kan ağladığını söyledi.
    
     ANTAKYA: ''Eğitimciler yasta''
     Hatay Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görev yapan 2 öğretmen, 1 gün arayla vefat etti. Payas Endüstri Meslek Lisesi öğretmeni Kemalettin Çarboğa önceki gün Dörtyol'da vefat etti. Beyhan Gençay İlköğretim Okulu Öğretmeni Mehmet Serdar Güler de dün vefat etti.
    
     ATAYURT: ''DSP'liler CHP'ye katıldı''
     DSP Hatay eski İl Başkanı Mustafa Karaahmetli ile bir grup DSP'li, CHP'ye katıldı. Yeni üyelere rozetlerini parti meclisi üyesi Nihat Matkap ile Hatay İl Başkanı Yusuf Dağlı taktı.
    
     HATAY: ''Sağlığı hayırseverlerin elinde''
     İdrar kesesi ve cinsel organı olmadığı için idrarını karın deliğinden yapan 8 yaşındaki Yaser Çağlık, halen yardımseverlerin kendisine yapacağı katkıyı bekliyor.
HATAY BASININDA BUGÜN(02.09.2010) haberi 02 Eyl 2010 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  107580 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle