HATAY BASININDA BUGÜN 03.09.2010

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY BASININDA BUGÜN 03.09.2010
KENT: ''250 aileye umut oldular''
     Sevgi ve Şefkate Muhtaç Çocukları Koruma Derneği Başkanı Serpil Öğüt, hayırseverlerin desteğiyle bu yıl ramazan nedeniyle 250 aileye yardımda bulunduklarını belirtti.
    
     YORUM: ''Mastır planı hazırlıyoruz''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, çok sayıda medeniyete ev sahipliği yapan kenti özellikle inanç ve kültür turizmi açısından önemli noktaya getirmek için mastır planı hazırladıklarını kaydetti.
    
     ZAFER: ''Uyuşturucu tacirlerine darbe''
     İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler, iki ayrı operasyonda, 70 kilo esrar, 3 bin 500 kök Hint keneviri ile kenevir tohumu ele geçirildi. Olayla ilgili 2 kişi gözaltına alındı.
    
     ÖZYURT: ''CHP'nin yüzünü güldüren miting''
     CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Uğur Mumcu Alanı'nda düzenlenen mitingde partililere seslenerek, referandumda niçin ''hayır'' oyu kullanmaları gerektiğini anlattı.
    
     HATAY: ''Sulanmayan bir karış toprak kalmayacak''
     Adalet Bakanı Sadullah Ergin, Karaçay Barajı'nın inşaatının yüzde 25'inin tamamlandığını Reyhanlı Barajı'nın temelinin ise bayramdan sonra atılacağını belirterek, ''Hatay'da sulanmayan bir karış toprak kalmayacak'' dedi.
    
     ATAYURT: ''Sağlık çalışanlarını evet demeye çağırıyoruz''
     Sağlık-Sen Şube Başkanı Feleytun Gönç, 12 Eylül tarihinde yapılacak referandumda sağlık çalışanlarını ''evet'' oyu kullanmaya davet ettiklerini belirtti.
    
     ANTAKYA: ''Su tüneli turizme kazandırılacak''
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, alt yapı çalışması sırasında bulunan su tünelinin turizme kazandırılacağını kaydetti.
HATAY BASININDA BUGÜN 03.09.2010 haberi 04 Eyl 2010 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  162745 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle