HATAY BASININDA BUGÜN 17.09.2010

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY BASININDA BUGÜN 17.09.2010
KENT: ''Projeni getir yüzde 50 hibeni al''
     TKDK Hatay İl Koordinatörü Savaş Özgürsoy, 20 ilde 1Eylül 30 Kasım tarihleri arasında ''başvuru'' çağrısına çıkıldığını, bu illerden birinin Hatay olduğunu, 10 farklı alanda başvuru kabul etmeye başladıklarını belirtti.
    
     YORUM: ''Vizenin kaldırılmasının nimetlerini toplamaya başladık''
     Hatay Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kadir Teksöz, Ramazan Bayramı'nda Suriye'den sınır ötesi bayramlaşma ve tatil için Antakya'ya gelen gelen 52 bin 597 turist sayasinde esnafın yüzünün güldüğünü söyledi.
    
     ÖZYURT: ''İHD'den 12 Eylül darbecilerine suç duyurusu''
     İnsan Hakları Derneği (İHD) Hatay Şube Başkanı Mithat Can, adliye binasına giderek, 12 Eylül darbesini yapanlar hakkında suç duyurusunda bulundu.
    
     ASİ: ''Veliler öğrenci servisi seçiminde dikkatli davranmalı''
     Hatay Okul Servisçileri Derneği Başkanı Mevlüd Aktaş, okul servislerine bu yıl zam yapmayacaklarını belirterek, velilerin servis seçiminde dikkatli davranmalarını istedi.
    
     HATAY: ''Halkımız kandırıldı''
     CHP İl Başkanı Yusuf Dağlı, 12 Eylülde yapılan referandumda AK Parti Hükümeti tarafından vatandaşların baskı altına alandığını ve kandırıldığını iddia ederek, bu yüzden 'evet' oranının yüksek çıktığını söyledi.
    
     ATAYURT: ''Bakan Antakya ismine sahip çıkın''
     Nüfus cüzdanlarında Antakya yerine merkez yazılmasına yönelik oluşan tepkilere destek veren şehir halkı, Adalet Bakanı Sadullah Ergin'in bu olayla ilgilenmesini istediler.
    
     ANTAKYA: ''Hedef dünya rekoru''
     21 Eylülde İskenderun'da Genç İşadamları ile Bayan Futbol Takımı oyuncuları 800 güvercini aynı anda havaya uçurarak 'barış mesajı' verecekler.
HATAY BASININDA BUGÜN 17.09.2010 haberi 17 Eyl 2010 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  93415 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle