HATAY ÇALIŞTAYI VE SEMPOZYUMU

Bu sene 25. yılını kutlayan Türk Jinekolojik Onkoloji Derneği ‘Hatay Çalıştay ve Sempozyumu’ TED Hatay Koleji ve Mozaik Hastanesi katkılarıyla TED Hatay Koleji Mehmet Özat Kültür Salonu’nda ilimizden ve değişik illerden 133 hekimin katılımıyla gerçekleşti.

HATAY ÇALIŞTAYI VE SEMPOZYUMU

Türk Jinekolojik Onkoloji Derneği Başkanı Prof. Dr. Ali Ayhan’ın liderliğinde Türkiye’nin bu alandaki en ünlü ve başarılı bilim adamlarının katıldığı ve özellikle Kadın Doğum uzmanları ve Aile hekimleri basta olmak üzere bölgedeki tüm hekimler için çok yararlı ve güncel pratiklerinde karşılaştıkları birçok problemin ve hastalığın tartışıldığı sempozyum gün boyunca devam etti.Toplantının açılış konuşmalarını Lokal organizasyon komitesi adına Doç. Dr. Mustafa Özat, Türk Jinekolojik Onkoloji Derneği adına Prof. Dr. Ali Ayhan ve ev sahibi Hatay adına Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş yaptılar.  Toplantıya katılan bilim adamları oturum sıralarına göre söyle: Prof. Dr. Ali Ayhan, Prof. Dr. Cansun Demir, Doç. Dr. Nazan Savaş, Prof. Dr. Kunter Yüce, Prof. Dr. M. Faruk Köse, Prof. Dr. Suat Dede, Prof. Dr. Ali Ulvi Hakverdi, Doc. Dr. Polat Dursun, Prof. Dr. Müfit Yenen, Prof. Dr. Sinan Berkman, Op. Dr. Ali Andı, Prof. Dr. Demir Özbaşar, Prof. Dr. Sinan Özalp, Prof. Dr. Hüsnü Çelik, Yrd. Doç.Dr Ali Kolusarı, Doç.Dr. Muzaffer Sancı, Doç. Dr. Kenan Dolapçıoğlu, Prof. Dr. Saffet Dilek, Op.Dr. Haluk Dervisoglu, Prof. Dr. Aytekin Altıntaş, Op.Dr. Vahap Döş, Prof. Dr. Ömer Tarık Yalçın, Prof. Dr. Filiz Avşar, Doç. Dr. Barış Güzel, Prof. Dr. Haldun Güner, Prof. Dr. Özcan Balat, Op. Dr. Koray Altunay, Prof. Dr. Hüsnü Gökarslan, Prof. Dr. Çetin Çelik, Prof. Dr. Ali Yanık, Prof. Dr. Tayyup Şimşek, Doç. Dr. Çağatay Taşkıran, Doç. Dr. Tayfun Güngör, Doç. Dr. Şahin Zeteroğlu, Doç. Dr. Mustafa Özat, Prof. Dr. Kutay Biberoğlu, Prof. Dr. Mehmet Ali Vardar, Prof. Dr. Ateş Karateke, Prof. Dr. Hasan Yüksel.Toplantı sonunda Lokal Organizasyon Komitesi adına Doç. Dr. Mustafa Özat ve Op. Dr. Koray Altunay konuşmacı hocalara ve katılımcılara teşekkür etti. Katılımının gerek kişisel gelişim gerek yörenin sağlık uygulamalarına katkı açısından çok önemli olduğu bir kez daha vurgulandı ve sempozyumun sonunda katılımcılara sertifikaları verildi.

HATAY ÇALIŞTAYI VE SEMPOZYUMU haberi 16 Eyl 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  31825 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle