Hatay CHP Heyetinin Almanya Ziyareti

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü SAVAŞ, CHP Hatay Milletvekilleri Av.Refik ERYILMAZ ve Av.Mevlüt DUDU Almanya’da Alman Siyasi Parti Liderlerinin de katıldığı etkinliklere katıldı.

Hatay CHP Heyetinin Almanya Ziyareti

Almanya-Aalen Belediye Başkanı Thilo RENTSCHLER CHP heyeti onuruna verdiği yemeğe IG Metal Sendikası Başkanı Roland HAMM ile birlikte katıldı. Almanya ziyareti kapsamında açıklamada bulunan Milletvekili ERYILMAZ:“Kardeş şehir Aalen'de Belediye Başkanıyla makamında bir toplantı gerçekleştirdik. Toplantıda, her iki kardeş şehir arasında Kültür, Eğitim, Spor, Turizm ve Ticari alanda ne tür ortak projeler geliştirilebileceğimiz,  bu alanda geliştirilecek ortak projeler için Avrupa Birliği fonlarından nasıl yararlanabileceğimizi değerlendirdik. Ayrıca Almanya'nın gelişen teknolojisinden ve tecrübelerinden nasıl yararlanılabileceğimizi de konuştuk. Bu alanlarda ne tür somut adımlar atılabileceğini değerlendirmek üzere Aalen Belediye Başkanı en kısa sürede bir heyetle birlikte ilimizi ziyaret edecektir.” ifadelerine yer verdi.Aalen şehrindeki programını tamamlayan CHP heyeti bir dizi temasta bulunmak üzere Stutgart'a geçti. Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü SAVAŞ, CHP Hatay Milletvekilleri Av.Refik ERYILMAZ ve Av.Mevlüt DUDU’nun 3 Günlük Almanya programını 22.Eylül.2014 Pazartesi günü tamamlayıp yurda dönmesi bekleniyor.

Hatay CHP Heyetinin Almanya Ziyareti haberi 20 Eyl 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  11330 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle