HATAY CHP YE YOĞUN KATILIM

Hatay Merkeze bağlı Apaydın Köyünde İl Başkanı Sn. Servet Mullaoğlu ve Merkez İlçe Başkanı Sn. Mevlüt Yeşildağ ın organize ettiği Apaydın Köyünde partiye toplu üye katılımı gerçekleştirildi.
HATAY CHP YE YOĞUN KATILIM
Hatay Merkeze bağlı Apaydın Köyünde İl Başkanı Sn. Servet MULLAOĞLU ve Merkez İlçe Başkanı Sn. Mevlüt YEŞİLDAĞ’ın organize ettiği Apaydın Köyünde partiye toplu üye katılımı gerçekleştirildi. Toplantıda köy halkı AKP Hükümetinden yaşadıkları sıkıntıları anlattı.Köyleri Büyükşehir Belediyesine katmalarını eleştiren köylüler “Biz hayvancılıktan geçiniyoruz. Belediyeye bize sormadan katılmamız bizi kırmış ve üzmüştür.Hükümet bize kömür değil iş versin. Biz üreten bir toplumuz. Ayriyeten Apaydın kampında yaşayan Suriyelilerin köyde olumsuz etki yarattığını belirterek Apaydın kampında çalışan kişilerin köyden değil başka yerden alınmasına tepki gösterdiler. İlk konuşmayı Merkez ilçe başkanı Mevlüt YEŞİLDAĞ yaptı. Partiye üye olmak istemelerinden parti olarak çok sevindiğimizi, yoğun olarak yaptığımız çalışmaların üye katılımıyla sonuçlandırılmasından çok mutlu olduğumuzu ve yeni üyelerimizle beraber Apaydın Köyünde yeni çalışma modelini beraber oluşturacaklarını dile getirdi.

İl başkanı . Sertvet MULLAOĞLU da konuşmasında bu katılımın örgüt içinde bir sevgi seli olarak karşılandığını, sürecin birlik ve beraberlik süreci olduğunu, Suriye’de yaşanan olumsuz ve anlamsız savaştan tüm insanların sıkıntı yaşadığını, dış güçlerden kaynaklanan ve AKP Hükümetinin çanak tuttuğu Suriye emperyalist savaşında kimsenin bir kazancı olamayacağını, akan komşu kanının doğrudan bütün Türkiye’yi etkilediği gibi Apaydın Köyünü de etkilediğini belirterek; Biz suriyede yaşayan köylülerimizle kader birliği yapmış bir partiyiz. Bunu da emperyalizmle beslenen AKP nin bozamayacağını kardeşi kardeşten ayıramayacağını söyledi.Milletvekili  Hasan AKGÖL konuşmasında Suriye’nin sıradan bir komşu olmadığını; Suriye savaşının halkımızı ekonomik olarak çökerttiğini, Suriye’deki teröristlerin yağmaladıkları pamuğu çok cuzi bir fiyata burada pazarladığını, aynı zamanda yağmalanan pamukları ithal etme izninin dört şirkete verildiğini belirterek,çiftçinin sorunlarına da değinen Hasan AKGÖL pamuk sulamasının bile artık sayaca bağlandığını ve çok önceden peşin parayla ödendiğini bundan dolayı çiftçinin pamuk üretemediğini dile getirdi.Katılım törenine katılan Mv. Hasan AKGÖL, İl Başkanı Servet MULLAOĞLU, Merkez İlçe Başkanı Mevlüt YEŞİLDAĞ, İl Bşk Yrd. Hüseyin DOĞAN, İl Bşk Yrd  Nihat DAĞ, İl Meclis Üyesi Hikmet NURLU, İlçe Bşk. Yrd. Semir BAKLACI, İlçe Bşk. Yrd Muhsin AY İlçe Bşk.Yrd.Hakan KARATAŞ, Emin KEBAPÇIOĞLU, Dilek ERGÜN, Zeliha ÇAYIRCI katılım yapan köylülerin üyeliklerini gerçekleştirdi ve rozetlerini taktı. Köylülerle sohbet edildikten sonra köyden büyük bir coşku ve mutlulukla ayrıldılar.Hatay CHP il yönetimi önceki yaptığı toplantıda disiplin kurulunu tekrara harekete geçirme kararı aldı.Partinin üst düzey yönetimlerine yönelik sosyal medyada eleştiri adı altında yapılan hakaretler ve küfürler ,il yönetim kurlu toplantısında ele alındı.Son olarak CHP Genel Başkan Yardımcısı Nihat Matkap’a sosyal medya üzerinden hakaret eden Anıl Cevahir Can il yönetim kurulu kararı ile disiplin kuruluna sevkini kararlaştırdı.

 

HATAY CHP YE YOĞUN KATILIM haberi 14 Ocak 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  60630 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle