Hatay Cumhuriyet Başsavcısı Yazar'dan HESOB'a ziyaret

Cumhuriyet Başsavcısı Adem Yazar, Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği'ne (HESOB) iadeyi ziyarette bulunduğu belirtildi.
Hatay Cumhuriyet Başsavcısı Yazar'dan HESOB'a ziyaret
 Başsavcı Yazar, ziyarette esnafın durumu ile ilgili bilgi aldığı, birlik ve beraberlik içerisinde ortak çalışmalar ile cezaevindeki tutukluların mesleki eğitim konularında neler yapılabileceği ile ilgili bilgi alışverişinde bulunduğu kaydedildi.
     Sivil toplum örgütleriyle devlet yetkililerinin birlik ve beraberlik içerisinde çalışmasını mutlulukla izlediğini belirten Yazar, kentte çok uyumlu bir çalışma ortamı gördüğünü ve tüm kurum ve kuruluşlara başarılar dilediğini ifade etti.
 
     HESOB Başkanı Abdülkadir Teksöz de bu nezaket ziyaretinden dolayı memnuniyet duyduğunu, tutuklu ve hükümlülere meslek edindirme konusunda, her zaman yardımcı olacaklarını belirtti.
     Yazar'ın birlik ve beraberlik içerisinde Hatay'da daha çok güzel hizmetler vereceğine inandığını belirten Teksöz, Yazar'a kentteki bu önemli görevinde başarılar dilediğini kaydetti.
     Açılışı yakın tarihte yapılacak olan Eski Antakya evini dolaşan Başsavcı Yazar'ın, tarihi dokuya önem veren Teksöz'e hizmetlerinden dolayı teşekkür ettiği belirtildi.