HATAY DA ÇOK ACI BİR KAYIP

Eskişehir'de, 2 Haziran günü Taksim Gezi Parkı eylemlerinde yaralanarak bugün tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden üniversite öğrencisi Ali İsmail Korkmaz'ın ailesi acı haberle yıkıldı. 

HATAY DA ÇOK ACI BİR KAYIP
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi yoğun bakım servisinde yaklaşık 1,5 aydan bu yana yaşam mücadelesi veren Anadolu Üniversitesi öğrencisi Ali İsmail Korkmaz (19) hayatını kaybetti. Yoğun bakımda bulunduğu sürece Hatay'dan gelen ailesi hastane önünde umutlu bekleyişlerini bir an olsun bırakmadılar. Bugün çocuklarının ölüm haberini alan anne Emel Korkmaz ve baba Şahap Korkmaz gözyaşlarına boğuldu.
 
 Acil servis önünde feryatlar atan acılı anne, Ali İsmail'in okul arkadaşlarına sarılarak teselli bulmaya çalıştı. Ayrıca gencin ölüm haberini alan Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç da acılı aileyi ziyaret ederek taziye dileklerini iletti. Öte yandan acılı anne ve baba oğullarını son bir kez görebilmek için morga girdi. Ali İsmail Korkmaz'ın cenazesinin otopsi işlemlerinin ardından bugün cenaze aracı ile Hatay'a gönderileceği öğrenilirken, gencin cenazesinin yarın memleketinde toprağa verilmesi bekleniyor. 
HATAY DA ÇOK ACI BİR KAYIP haberi 10 Temmuz 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  77700 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle