HATAY DA ÇUKUROVA DİŞHEKİMLİĞİ GÜNLERİ

 Hatay Diş Hekimleri Odası Başkanı Orhan Günal, 30 Eylül Cuma ve 2 Ekim Pazar günleri arasında ''Çukurova Dişhekimliği Günleri'' kongresine ev sahipliği yapacaklarını söyledi.
HATAY DA ÇUKUROVA DİŞHEKİMLİĞİ GÜNLERİ
Günal, oda binasında düzenlediği basın toplantısında, gerçekleşecek kongrede bölge diş hekimleri arasında dostluğu, tanışıklığını ve işbirliğinin artırılmasının yanında bilimsel gelişmelerin anlatılacağını belirtti.
     Ottoman Otel'deki etkinlikte 10 ayrı oturum 3 adet kurs ve fuar alanı ile dolu dolu geçeceğini ifade eden Günal, şöyle devam etti:

     ''Odamız 'Çukurova Dişhekimliği Günleri' kongresine ev sahipliği yapacaktır. Bilimsel etkinlikleri Türkiye'nin dört bir yanından gelen çok değerli hocalarımız meslek uygulamalarında ve teknolojide yaşanan son gelişmeleri seminer ve kurslarla katılımcılara aktaracaktır. Adana, Mersin, Gaziantep ve Kahramanmaraş Dişhekimleri Odalarına kayıtlı hekimler bu kongreye katılarak bilgilerini tazeleme, yeni uygulamaları yakından görme ve uygulama fırsatını bulacak, böylece hastalarına daha nitelikli hizmet sunma olanağına kavuşacaktır''
     Günal, kongrede ayrıca Türk Dişhekimleri Birliği (TDB) Başkanı Prof. Dr. Taner Yücel ve Merkez yönetim kurulu üyelerinin meslek sorunlarının çözümüne yönelik TDB'nin politikalarını anlatacağı ve katılımcılarla bu politikaları tartışacağı bir oturum düzenleneceğini kaydetti.