HATAY DA ELEKTRİK KESİNTİSİ

Tesis ve bakım çalışmaları yapılacağından elektrik kesintisi yapılacaktır. 
HATAY DA ELEKTRİK KESİNTİSİ
Tesis ve bakım çalışmaları yapılacağından 02 Şubat 2014 günü 01:00-05:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Enerji kesintisinden Antakya Merkeze Bağlı Sümerler, Kışlasaray, Armutlu, Bağrıyanık, Havuzlar, Zenginler, Aydınlıkevler, Kardeşler Mahalleleri, Harbiye, Çekmece, Turunçlu, Tomruksuyu, Toygarlı, Tavla, Güzelburç, Yaylıca, Dursunlu, Gümüşgöze, Yeşilpınar, Subaşı Beldeleri ve Çevre Köyleri, Alaattinli Köyü, Samandağ, Yayladağı, Altınözü İlçeleri ve Bağlı Belde ve Köyleri ve çevre yerleşim yerleri etkilenecektir.
 
* Tesis ve bakım çalışmaları yapılacağından 02 Şubat 2014 günü 09:00-12:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Enerji kesintisinden Odabaşı Beldesi Uğur Mumcu, İsmet İnönü, Atatürk, Kavaslı, Mustafa Kemal, Ahmet Taner Kışlalı ve Fevzi Çakmak Caddeleri etkilenecektir.
HATAY DA ELEKTRİK KESİNTİSİ haberi 31 Ocak 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  73515 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle