HATAY DA İLK REZİDANS KONUT PROJESİ

 Antis Yapı Yönetim kurulu Başkanı Mehmet Yaşar Coşkun, Hatay'da ilk rezidans projesi olan ''Rönesans Rezidans''ta her türlü sosyal aktivitenin yapılabileceği bir alan oluşturacaklarını ifade etti
HATAY DA İLK REZİDANS KONUT PROJESİ
 Coşkun, Ekinci Beldesi'nde yapımı devam eden rezidans inşaatında yaptığı konuşmada Antakya'da olmayan ve ilk defa kendilerinin uygulayacağı sosyal alanlar ile ilgili bilgi verdi.
     Yüzme havuzu, çocuk havuzu, jakuzi, oyun parkı, jimnastik ve fitness alanı, basketbol sahası, koşu, yürüyüş, ve bisiklet parkurları 7. ve 8. katlarda büyük teras bahçelerin yer aldığını kaydeden Coşkun, sosyal aktivite için gereken her türlü imkanın yanında günlük ihtiyaçların karşılanabileceği birimlerin de yer alacağını belirtti.
     Coşkun, yapının deprem yönetmeliklerine uygunluğunun yanı sıra kullanılan malzeme bakımından da çok sağlam bir inşaat oluşturmayı hedeflediklerini, zemin ölçümünde de başarılı sonuçlar elde edildiğini ifade etti.
     Yeni Adliye Sarayı'na 3 dakika, alışveriş merkezi Prime Mall'a 2, hava alanına da 15 dakikalık mesafede olduklarını ifade eden Coşkun, Antalya'nın en büyük sorunlarından olan otopark konusunda da kapalı otopark sistemi sayesinde sosyal alanları işgal etmeden çözüm sunduklarını kaydetti.
     Coşkun, son olarak şu anki satış rakamları ile teslim dönemi satış fiyatı arasında yaklaşık yüzde 40'lık bir artış tahmin ettiklerini, satışların da 40 ay faizsiz vadelerle yapıldığının altını çizdi.