HATAY DA RAPOR SAHTECİLİĞİ

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(30, 30, 30); font-family:roboto; font-size:16px">Jandarma ekipleri tarafından 2014 yılı Aralık ayından itibaren yapılan istihbar&icirc; &ccedil;alışmalar kapsamında;</span>
HATAY DA RAPOR SAHTECİLİĞİ
1. Devlet Hastanelerinden alınan engelli sağlık raporlarını kullanarak,  kanunun sağladığı imkânlardan faydalanan bazı şahısların, hakem hastanelerde yaptırılan kontrollerinde rapor oranlarının bozulması yoluyla haksız menfaat sağladıkları tespit edilmiştir.
2. Konu ile ilgili olarak, adli makamlardan alınan kararlar doğrultusunda 13 Kasım 2015 Cuma günü 10 evde arama yapılmıştır.
3. Soruşturma kapsamında gözaltına alınan 9 şüpheliden L.A. ve A.K. isimli şahıslar ifadelerinin alınmasının ardından serbest bırakılmış, 7 şahıs ise adli makamlara sevk edilmiştir.
4. 16 Kasım 2015 Pazartesi günü mahkemeye çıkarılan 7 şahıstan G.K, M.G, S.K. isimli şahıslar serbest bırakılmış, A.K, R.G, S.A tutuklanarak cezaevine konulmuştur. A.K. isimli bir diğer şahıs adli kontrol şartı ile serbest bırakılmış olup 1 şüpheli ise halen aranmaktadır.
HATAY DA RAPOR SAHTECİLİĞİ haberi 19 Kasım 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1350 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle