HATAY DA SICAK 40 DERECE

Reyhanlı ilçesinde, Ramazan ayının yaz ayına denk gelmesi ve havaların aşırı ısınmasıyla vatandaşlar dere kenarlarında serinlemeye çalışıyor.
HATAY DA SICAK 40 DERECE
Türkiye'nin en sıcak yerlerinden biri olan Reyhanlı ilçesinde hava sıcaklığı 40 dereceye kadar ulaştı. Sıcaktan etkilenen çocuklar kendilerini Yenişehir Gölü'nün sularına bırakıyor.Yeşili ve ağaçlık alanlarının yanı sıra Hatay'ın önemli mesire alanlarından biri olan Yenişehir Gölü ayrıca deniz bisikleti ve deniz sporları tutkunlarının da gözdesi durumda bulunuyor.
  
Yıl boyunca yerli ve yabancı turistler, Yenişehir Gölü ve çevresinde serinleme, gönüllerince eğlenme ve dinlenme imkanı buluyor.Reyhanlı ilçesine bağlı Kavacık köyü ve Bükülmez köyü yolunda bulunan derelere de çocuklar serinlemek için giriyor. Ayrıca, vatandaşlar İftar zamanında da göl ve dere kenarlarında yemek yemeyi tercih ediyor.
HATAY DA SICAK 40 DERECE haberi 15 Temmuz 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  27430 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle