HATAY DA YASAK YOK

Hatay Valisi Rahmi Doğan, 16-19 Mayıs 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek sokağa çıkma kısıtlamasından Hatay’ın muaf olduğunu açıkladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 16-19 Mayıs 2020 tarihleri arasında sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacağı açıklamamıştı. Açıklamada özellikle bir il belirtilemediği için Hatay’da yasak olup olmadığı vatandaşlar tarafından merak konusu olmuştu.
20 YAŞ ALTI VE 65 YAŞ ÜSTÜ YASAK SÜRÜYOR
Hatay Valisi Rahmi Doğan vatandaşların merak ettiği sorunun cevabını sosyal medya hesabı üzerinden cevapladı. Doğan açıklamasında:” İlimizde 21 – 64 yaşları arası vatandaşlarımız için 16 -19 Mayıs 2020 (4 gün) tarihleri arasında hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması uygulanmayacaktır. 20 yaş altı ve 65 yaş üstü vatandaşlarımız için belirlenen gün ve saatlerdeki sokağa çıkma uygulaması devam etmektedir.Koronavirüs Salgını ile mücadelemizin devam ettiğini unutmayalım, tedbiri elden bırakmayalım ve zorunlu olmadıkça sokağa çıkmayalım.”dedi.

HATAY DA YASAK YOK haberi 12 Mayıs 2020 15:23 tarihinde FirmaRehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay Valiliği adına Hatay / Hatay Merkez muhabirimiz Hatice Ekmekçi tarafından Valilikler sektörüne eklenmiş olup  1454 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından beğenilmemiştir.
Haberi Beğendiniz mi?
Okunma
Muhabir
İlgili Firma
İlgili Sektör
Kategori
HATAY DA YASAK YOK haberi, Hatay Hatay Merkez Yerel Haberleri hatay ili hatay-merkez ilçesi mahallesinde Yerel kategorisinde yer almakta olup 2020 yılı içerisinde 1454 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Hatay+Da+Yasak+Yok Haberin+Detayları+için+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
HATAY DA YASAK YOK Sayfasını Ben Beğendim. Size de Tavsiye Ederim! #HATAY #DA #YASAK #YOK #HATAYDA #DAYASAK #YASAKYOK #HATAYDAYASAKYOK
HATAY DA YASAK YOKHATAY DA YASAK YOK51 0.0 | 0 Oy