Hatay da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:

Açıklama Giriniz.
Hatay da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
ATAYURT: ''Samandağ'da bulunan ceset Rus diplomata ait çıktı''
     Samandağ ilçesinde 4 gün önce Çevlik sahilinde balıkçılar tarafından bulanan cesedin Rus Diplomat Yuri İvanov'a (53) ait olduğu belirlendi.
    
     YORUM: ''Reyhanlı Barajı'nda istimlak sorunu''
     Kumlu ilçesinde Reyhanlı Barajı için arazileri istimlak edilmek istenen köylüler, para yerine aynı büyüklükte arazi istediklerini belirttiler.
    
     ZAFER: ''Denetimler artırıldı''
     Polisin ''Dur'' ihtarına uymayan şüpheli araç, emniyeti alarma geçirdi. Ehliyetsiz olarak trafiğe çıktıkları belirlenen 3 genç kovalamacının ardından yakalandı.
    
     ÖZYURT: ''72 kilo esrar ele geçirildi, 2 kişi gözaltına alındı''
     Hatay'da uyuşturuculara yönelik yapılan iki ayrı operasyonda toplam 72 kilo 850 gram kubar esrar ile 11 bin 200 kök Hint keneviri ele geçirildi. Olayla ilgisi bulunan 2 kişi gözaltına alındı.
    
     KENT: ''Hedefimiz zeytin verimini 12 aya yaygınlaştırmak''
     Zeytinde verimliliği artırmak için Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO), Ankara Üniversitesi ve Antakya Zeytinyağa Üreticileri Koruma Derneği tarafından Altınözü ilçesinde 20 dönümlük araziye kurulan gen bahçesi ile Türkiye'deki zeytin üretiminin geleceğinin şekilleneceği bildirildi.
    
     HATAY: ''Ramazan sigarayı bırakmak için iyi bir fırsat''
     Türkiye Yeşilay Cemiyeti Hatay İl Temsilcisi Hidayet Şişkin, ramazanın sigarayı bırakmak için iyi bir fırsat olduğunu söyledi.
    
     ANTAKYA: ''Hatay için turizm rehberi hazırlandı''
     Hatay'ın turizm potansiyelinin sunulduğu 216 sayfalık turizm rehberi hazırlandı. Digital Art şirketi tarafından hazırlanan kitapla, Hatay'ın tanıtım eksikliğinin giderileceği bildirildi.