HATAY EMMNİYETİNDEN MİTİNGE İZİN ÇIKMADI

İşçi Partisi Hatay İl Başkanlığıtarafından, 22/12/2012 Cumartesi günü 12.00-16.00 saatleri arasında, İlimiz Sümerler Mahallesi Özel Doğuş okulları önündeki boş alanda toplanıp UĞUR MUMCU MEYDANI’ na gelerek burada “NATO’YA PATRİOTLARA, VE SURİYE İLE SAVAŞA HAYIR” adı altında Yürüyüş ve Miting düzenlemek için müracaat edilmiştir.
HATAY EMMNİYETİNDEN MİTİNGE İZİN ÇIKMADI

 

 İlimizdeki kamu düzeninin ve kardeşlik ikliminin bozulmaması, komşumuzda yaşanan olumsuzlukların ilimize sirayet etmemesi, ilimizde var olan huzur ve güven ortamına zarar vermemesi için adı geçen etkinliğin düzenlenmesi 11/12/2012 tarih ve 2962 sayılı onayla uygun görülmemiştir.

           Yasaklanmış mitingle alakalı bildiri dağıtılmasına, propaganda ve yürüyüş yapılmasına güvenlik birimlerince müsaade edilmeyecek, Aksi davranışta bulunanlar hakkında gerekli yasal iş ve işlemler yapılacaktır.

           Bahsi geçen etkinlik yasaklanmış olmasına rağmen, Halkımızın etkinliğe çeşitli yollarla davet edildiği müşahade edilmiştir.

           Vatandaşlarımızın herhangi bir mağduriyet yaşamaması için bu tür yasal olmayan etkinliklere itibar etmemeleri İlimizin güvenliğine katkı sunacaktır. Var olan huzur ve güvenin devamı için değerli Hataylıların bu konuda sağduyu ve iyi niyetlerini bekliyoruz.