HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
  ASİ: ''Yaşananlar üzüntü verici''
     Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez, ''Biz ramazanın sevincini, iftarın coşkusunu, sahurun bereketini yaşarken yanı başımızda Hama'da, Dera'da pek çok insanın öldürülmesi bizim için üzüntü kaynağı olmuştur.'' dedi.
    
     YORUM: ''Belediye Akasya Mahallesinde asfaltlama çalışmasını sürdürüyor''
     Antakya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerin kent genelinde alt yapı çalışmaları tamamlanan bölgelerde asfaltlama ve çevre düzenleme çalışmalarını sürdürdüğü bildirildi
    
     ZAFER: ''El emeği göz nuru aba işlemeciliği''
     Yünün dövülmesiyle elde edilen kalın ve kaba kumaştan yapılmış yakasız, uzun üstlük olan ve geçmişi uzun yıllar öncesine dayanan ''aba işlemeciliği'' ve ''kilim dokumacılığı'' Hatay'da tüm canlılığıyla yaşatılıyor.
    
     ATAYURT: ''MKÜ'de bütçe görüşmeleri yapıldı''
     Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Rektörlüğü'nde Maliye Bakanlığına bütçe teklifi öncesinde, 2012 bütçe görüşmelerini içeren bilgilendirme toplantısı yapıldığı belirtildi
    
     HATAY: ''Bu eserle buluşmak istiyoruz''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, 26 mayıs tarihinde temeli atılan müzenin yapımı için yaklaşık 700 günlük bir sürenin öngörüldüğünü ancak, bu güzel ve önemli eserle bir an önce buluşmak istediklerini, bu nedenle daha kısa sürede yapılmasını umut ettiklerini kaydetti.
    
     ASYA: ''Farklı dinlerin temsilcileri KİSİAD'ın iftarında buluştu''
     İskenderun'da, farklı dinlerin temsilcileri, Körfez Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (KİSİAD) düzenlediği iftar yemeğinde bir araya geldi.
    
     ÖZYURT: ''Sihirbaz gösterisi çocukların ilgisini çekti''
     Antakya Belediyesi Ramazan Şenlikleri programı içinde yer alan sihirbaz gösterisine çocuklar yoğun ilgi gösterdi.
    
     ANTAKYA: ''2. etap kamp Bolu'da''
     Hatayspor yeni sezon hazırlıkları 2. etap kampı bugün Bolu-Termal'de başlıyor.
    
     EXPRES: ''Çocukları yaşatalım yardımlar Afrika'ya''
     Memur-Sen İl Temsilcisi Hasan Urhan, başta Somali olmak üzere Afrika'da son yılların en büyük kuraklık ve kıtlık felaketinin yaşandığını belirterek, ''Yardımlar Afrika'ya, Afrikalı çocuklara'' diyerek bu yıl düzenleyecekleri iftar programını iptal ettiklerini kaydetti.
    
     SÖZ: ''Ediboğlu'ndan HGC'ye kutlama''
     Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Milletvekili Mehmet Ali Ediboğlu, Hatay Gazeteciler Cemiyeti'nin (HGC) birinci kuruluş yıl dönümünü kutladı.
    
     KENT: ''Çalışan formayı hak eder''
     İskenderun Demir Çelik Spor Teknik Direktörü Rahim Zafer, yaptığı açıklamada, Kızılcahamam'daki kampın son derece faydalı geçtiğini belirterek futbolcularının hırslı olmasının kendilerini memnun ettiğini belirtti.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 08 Ağustos 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  167375 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle