HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
   ANTAKYA: ''MKÜ'ye iki yeni fakülte''
     Mustafa Kemal Üniversitesi Senatosu Rektör Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder başkanlığında yaptığı toplantıda yeni fakülteler açma kararı alındığı belirtildi.
    
     EXPRES: ''Afrika'da yaşananlara kayıtsız kalmamalıyız''
     Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Antakya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Mehmet Ali Kuseyri, Afrika'daki açlık ve kuraklık tehdidinin yaralarının sarılabilmesi için herkesin desteğine ihtiyaç olduğunu belirtti.
    
     SÖZ: ''Bayan basketçilerden Tütüncüoğlu'na ziyaret''
     Antakya Belediyespor Bayan Basketbol takımı Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Rıza Tütüncüoğlu'nu makamında ziyaret etti.
    
     KENT: ''Gelen ihbarlar titizlikle değerlendiriliyor''
     Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Bestami Zabun, bakanlık tarafından oluşturulan ve 7 gün 24 saat açık olan ''Alo Gıda 174'' hattının oluşturulduğunu, buraya gelen her şikayetin titizlikle değerlendirildiğini kaydetti.
    
     ASİ: ''Sanayi üretiminde artış''
     Hatay Sanayici ve İş Adamları Derneği (HASİAD) Başkanı Yahya Kemal Nalçabasmaz, ülkenin temel büyüme göstergelerinden sanayideki üretimin 19 aydır kesintisiz büyümeye devam edebilmesinin çok önemli bir işaret olduğunu kaydetti.
    
     YORUM: ''Jandarma komutanlarından Vali Lekesiz'e ziyaret''
     Yüksek Askeri Şura (YAŞ) 2011 yılı kararları ile Tuğgenerallikten Tümgeneralliğe terfi eden Adana Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Ali Lapanta, Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz'i makamında ziyaret etti.
    
     ZAFER: ''Kentimiz daha güvenli hale gelecek''
     Hatay İl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, kent genelinde Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonu (MOBESE)sayısının artırıldığı ayrıca şehrin farklı noktalarına plaka, hız tanıma, kırmızı ışık ihlali sistemlerinin kurulduğunu böylelikle kentin daha emniyetli hale geldiğini söyledi.
    
     ATAYURT: ''Türk Kızılayı'nın şefkatini en iyi şekilde gösteriyoruz''
     Türk Kızılayı'nın hizmetlerini ve yemek menülerini Ramazan'a göre düzenlendiğini belirten çadır kentlerden sorumlu görevli Eylem Şavur, Türk Kızılayı'nın şefkatini en iyi şekilde gösterdiklerini belirtti.
    
     HATAY: ''HGC olumlu işlere imza attı''
     Hatay Dernekler Federasyonu Başkanı Abdurrahman Taşçıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Hatay Gazeteciler Cemiyeti'nin (HGC) bir yaşına girmesinden dolayı bir ziyarette bulundu. Taşçıoğlu HGC'nin olumlu işlere imza attığını kaydetti.
    
     ASYA: ''Sağlık çalışanları şiddete maruz kalıyor''
     Sağlık-Sen Hatay Şube Başkanı Feleytun Gönç, sağlık çalışanlarının şiddete maruz bırakıldığı ve bu konuda yasaların yetersiz kaldığını belirtti.
    
     ÖZYURT: ''iyileşen carettalar denize bırakılacak''
     DEKİYM Müdürü ve Cerrahi Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Enes Altuğ iyileşen carettalar ile ilgili denize bırakma önerisini hayata geçirme konusunda bir etkinlik düzenlemeyi planladığını dile getirdi.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 10 Ağustos 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  247160 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle