HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

 Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
ASYA: ''Büyük illeri solladık''
     Türkiye genelinde nüfusuna oranla en fazla kan bağışının yapıldığı ilin Hatay olduğu, ramazanda bile günde 100 ünite kan toplandığı bildirildi.
    
     ÖZYURT: ''Hatay'a deprem uyarısı''
     Jeofizik Mühendisleri Odası (JMO) Adana Şube Başkanı Melih Baki, Doğu Akdeniz Bölgesinde son dönemde yoğun sismik hareketliliğin olduğu, özellikle büyük durgunluğun yaşandığı Hatay merkezli bir deprem tehlikesinin bulunduğunu ileri sürdü.
    
     ANTAKYA: ''3 günde 3 operasyon''
     Hatay'da yapılan üç ayrı operasyonda toplam 15 bin paket gümrük kaçağı sigara ve 2 bin 156 adet gümrük kaçağı içki ele geçirildiği bildirildi.
    
     EXPRES: ''Atatürk Caddesi stadyum taksi kavşağı asfaltlandı''
     Antakya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin, Atatürk Caddesi Stadyum Taksi kavşağı üst yapı düzenleme çalışmaları doğrultusunda yolun tamamen asfaltladığı bildirildi.
    
     SÖZ: ''Antakyalı şair-ozan Nebih Nafile Hacı Bektaş Törenlerinde sahneye çıkacak''
     Bu yıl 48. Uluslararası Hacı Bektaş Veli Anma Törenleri ve Kültür Sanat Etkinlikleri programı kapsamında Antakyalı eğitimci, şair-ozan Nebih Nafile'nin sahneye çıkacağı belirtildi.
    
     KENT: ''Hatay'da emlak satışı ikiye katlandı''
     Ülkelerinde yaşanan olaylardan kaçan Suriyelilerin, ''güvenli ülke'' olarak gördükleri Türkiye'de 3 aylık sürelerle de olsa kalabilmek için Hatay'da, ev kiraladıkları ya da yakınlarının adına mülk edindikleri, bu nedenle emlak fiyatlarının son bir kaç ayda yaklaşık iki katı yükseldiği bildirildi.
    
     ASİ: ''Altın fiyatları rekor kırdı''
     Antakya Kuyumcular ve Sarraflar Odası Başkanı ve Antakya Belediye Başkan Vekili Serdar Güven, altın fiyatlarını tarihin en yüksek seviyesine gelmesi satışları durma noktasına getirdiğini esnafın da vatandaşın da şaşkınlık yaşadığını söyledi.
    
     YORUM: ''İlköğretim müfettişlerinden Tulmaç'a ziyaret''
     Kentte uzun yıllar görev yapan ve çeşitli illere tayin olan ilköğretim müfettişleri, İl Milli Eğitim Müdürü Cafer Tulmaç'ı ziyaret ettikleri belirtildi.
    
     ZAFER: ''Nuray Hafiftaş ve Yunus Bülbül konser verdi''
     Antakya Belediyesi Ramazan Şenlikleri kapsamında Türk Halk Müziği sanatçıları Nuray Hafiftaş ve Yunus Bülbül konser verdi.
    
     ATAYURT: ''BASK'tan Somali'ye para yardımı''
     Bağımsız Kamu Görevlileri Sendikaları Konfederasyonu, (BASK) Hatay İl Temsilciliği, bir aylık üye aidatlarını Müftülük kanalıyla Somali'ye bağışladı.
    
     HATAY: ''Habib-i Neccar dolup taşıyor''
     Hatay'a gelen turistlerin en gözde mekanlarından biri olan Habib-i Neccar Camisi Ramazan'da huzur veren serinliği ve kültürel mozaiğiyle ziyaretçilerin ilgisini çekmeye devam ediyor.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 11 Ağustos 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  195285 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle