HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

 Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
ZAFER: ''Afrika'ya yardım kampanyası''
     Bağımsız Kamu Görevlileri Sendikaları Konfederasyonu, (BASK) Hatay İl Temsilciliği, bir aylık üye aidatlarını Müftülük kanalıyla Somali'ye bağışladı.
    
     ATAYURT: ''Hedefim Avrupa ve Dünya şampiyonu olmak''
     Hatay Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Rıza Tütüncüoğlu'nu ziyaret eden Türkiye Satranç Şampiyonu Diyap Büyükaşık, hedefinin Avrupa ve Dünya şampiyonluğu olduğunu söyledi.
    
     HATAY: ''HGC Başkanı Yetişen'den CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na ziyaret''
     Hatay Gazeteciler Cemiyeti (HGC) Başkanı Ahmet Yetişen, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret ettiği belirtildi.
    
     ASYA: ''Lekesiz'den Jandarma Albay Çolak'a veda yemeği''
     Vali Mehmet Celalettin Lekesiz, Yüksek Askeri Şura (YAŞ) kararları ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı'na tayini çıkan Hatay İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Vedat Çolak için, veda yemeği verdiği belirtildi.
    
     ÖZYURT: ''Antakya iftarda buluşuyor''
     Antakya Belediyesi ve Antakya Kültürler arası Diyalog Derneği (AKADİM) tarafından hafta sonu halka iftar yemeği verileceği bildirildi.
    
     ANTAKYA: ''İlk katkı 5 bin TL ile Birlik'ten''
     Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (HESOB) Başkanı Abdulkadir Teksöz, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın başlatmış olduğu yardım kampanyasına HESOB olarak 5 bin TL katkıyla kendilerinin de kampanya başlatmış bulunduklarını belirtti.
    
     EXPRES: ''Müfettişlerden veda ziyareti''
     Kentte uzun yıllar görev yapan ve çeşitli illere tayin olan ilköğretim müfettişleri, İl Milli Eğitim Müdürü Cafer Tulmaç'ı ziyaret ettikleri belirtildi.
    
     SÖZ: ''Antakya OSB yönetiminden Ankara çıkarması''
     Antakya Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Adalet Bakanı Sadullah Ergin'i Ankara'da ziyaret etti.
    
     KENT: ''Fatih Caddesi'nde çevre düzenlemesi''
     Antakya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin, prestij caddeler projesi kapsamında Fatih Caddesi'nde çevre düzenleme çalışmaları gerçekleştiği belirtildi.
    
     ASİ: ''Cumhurbaşkanı'nın iftar davetine Dörtyol'dan 2 aile katılacak''
     Cumhurbaşkanı Abdullah Gül' ün İstanbul Dolmabahçe Sarayı'nda şehit aileleri ve gaziler için vereceği iftar yemeğine Dörtyol ilçesinden 2 şehit ailesinin katılacağı öğrenildi.
    
     YORUM: ''Antakya Belediyespor basketbolcuları Çalışmalarını Yayladağı'nda sürdürüyor''
     Türkiye Kadınlar Basketbol Birinci Ligi'nin yeni takımlarından Antakya Belediye Spor, sezon hazırlıklarını hava koşullarının daha uygun olduğu Hatay'ın Yayladağı ilçesinde sürdürüyor.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 12 Ağustos 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  155440 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle