HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

 Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
 KENT: ''Her gün bin kaçak keçi''
     Hatay Veteriner Hekimler Odası Başkanı Yahya Hamurcu, Türkiye Ziraatçılar Derneği Genel Başkanı İbrahim Yetkin'in ''Suriye'deki olaylar sonrasında, günde ortalama bin keçi kaçak yollarla Türkiye'ye getiriliyor'' açıklamasının abartılı ve iddialı olduğunu kaydetti.
    
     HATAY: ''Polisten gıda yardımı''
     Dörtyol ilçesinde Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Amirliği tarafından ihtiyaç sahibi ailelere Ramazan nedeniyle gıda yardımında bulunuldu.
    
     ATAYURT: ''Vali Lekesiz'den asfalt sözü''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, uzun süreden bu yana şikayet konusu olan Antakya Samandağ karayolunun Çekmece ve Turunçlu girişlerinin asfaltlanacağı sözünü verdi.
    
     ZAFER: ''ATSO ve HESOB'Dan iftar yemeği''
     Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ile Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (HESOB) işbirliğiyle bin 500 kişiye iftar yemeği verildi.
    
     EXPRES: ''Tedavi edilen üç caretta caretta denize bırakıldı''
     Erzin ve Samandağ sahilinde yaralı olarak bulunan ve Mustafa Kemal Üniversitesi Deniz Kaplumbağaları İlk Yardım Tedavi Kurtarma ve Araştırma Merkezi'nde tedavileri yapılan üç caretta caretta denize bırakıldı.
    
     ASİ: ''Tarihinde ilkleri gerçekleştiriyoruz''
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, kent genelinde 28 aydan bu yana özellikle alt yapı konusunda büyük hamleler gerçekleştirdiklerini, yağmur suyu kutu menfez çalışmasının boyutuyla tarihte bir ilki yaptıklarını kaydetti.
    
     YORUM: ''Üç semavi din temsilcisi iftarda buluştu''
     Antakya Belediyesi ile Antakya Kültürlerarası Diyalog Derneği (AKADİM) tarafından düzenlenen iftar yemeğine üç semavi dinin temsilcileri de katıldı.
    
     ÖZYURT: ''2 kilo esrar bulundu''
     Dörtyol ilçesinde gerçekleştirilen operasyonda, 2 kilo kubar esrar ele geçirildi. Olayla ilgili 2 kişi gözaltına alındı.
    
     ASYA: ''Eko sistem değişiyor''
     Küresel iklim değişikliğinin denizler üzerindeki etkisini araştırmak üzere bir araya gelen 15 ülkeden 21 bilim adamı, Akdeniz'in tropikal yapıya dönüştüğünü ve 58 yeni türün tespit edildiğini bildirdi.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 15 Ağustos 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  209850 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle