HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

 Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle: 
    
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
   KENT: ''Suriye Cumhuriyeti vatandaşı 6 bin 960''
     Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) tarafından yapılan açıklamada, Hatay'da bulunan Suriyeli sığınmacı sayısının 6 bin 960 olduğu açıklandı.
    
     HATAY: ''MKÜ'ye yeni araç''
     Mustafa Kemal Üniversitesi'nde (MKÜ) hayırseverlerin bağışıyla alınan araçların hizmete alım töreni gerçekleştirildi. Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, düzenlenen törenle bağışta bulunan hayırseverlere plaket verdi.
    
     ATAYURT: ''Mukaddes Emanetler sergisi''
     Antakya Belediyesi ile Antakya Kültürlerarası Diyalog Derneği (AKADİM) işbirliğiyle düzenlenen iftar yemeğinin ardından ''Mukaddes Emanetler'' sergisi açıldı.
    
     ANTAKYA: ''Yeni komutan göreve başladı''
     Hatay İl Jandarma Komutanlığına atanan Jandarma Albay Mustafa Başoğlu, görevine başladı.
    
     ZAFER: ''Emekliyiz gönüllüyüz''
     Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün eşi Hayrünnisa Gül'ün himayelerinde gerçekleştirilen bir sosyal sorumluluk projesi olan ''Emekliyiz Gönüllüyüz Projesi''nin Hatay'da da uygulanacağı bildirildi.
     EXPRES: ''Milletin partisiyiz''
     AK Parti Hatay Milletvekili Mehmet Öntürk, partisinin onuncu kuruluş yıl dönümü nedeniyle yayımladığı mesajda, milletin partisi olduklarını kaydetti.
    
     ASİ: ''Yalısını bağışlayıp köyüne döndü''
     İstanbul Boğazındaki yalısı dahil, tüm mal varlığını eğitime bağışlayan Hataylı hayırsever Bedii Sabuncu yerleştiği köyünde yaşıyor. TBMM'nin üstün hizmet madalyasıyla ödüllendirdiği Sabuncu, hiç evlenmediğini, ancak 4 bin çocuğunun bulunduğunu belirtti.
    
     YORUM: ''Afrika'ya dayanışma elimizi uzatacağız''
     Hatay Sanayici ve İşadamları Derneği'nin, iftar yemeklerini iptal ederek, buranın maliyeti ve üyelerin bağışlarını Afrika'ya gönderileceği, buraya dayanışma elinin uzatılacağı bildirildi.
    
     ÖZYURT: ''Samandağ'da Meryem Ana Yortusu''
     Hatay'ın Samandağ ilçesine bağlı Ermeni kökenli vatandaşları yaşadığı Vakıflı köyünde, ''Meryem Ana Yortusu'' düzenlenen ayinle kutlandı.
    
     ASYA: ''Dörtyol'da sanayinin gururları''
     Demir çelik üretimi başta olmak üzere narenciye sektörüyle de önemli bir yere sahip olan Dörtyol ilçesinde faaliyet gösteren 13 firmanın İstanbul Sanayi Odası tarafından düzenlenen ''Türkiye'nin en büyük 500 sanayi kuruluşu'' arasında yer aldığı bildirildi.
    
     SÖZ: ''Esnafın yok edilmesine izin vermeyeceğiz''
     CHP Hatay Milletvekili Refik Eryılmaz, eski Akiş Fabrikası'nın bulunduğu alana yapımı devam alışveriş merkezinin kentin tarihi dokusuna, inanç ve kültür turizmine büyük bir darbe indireceğini belirtti. Eryılmaz, esnafın yok edilmesine izin vermeyeceklerini kaydetti.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 16 Ağustos 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  180220 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle