HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

- Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
  KENT: ''Camilerdeki baz istasyonlarına söküm kararı''
     Danıştay İdare Dava Daireleri Kurulu, camilerin ve mescitlerin doğrudan baz istasyonu kurulmak amacıyla kiraya verilmesine olanak sağlayan düzenlemenin, ibadet yerlerinin özelliği ve kullanımı dikkate alındığında kamu yararı ile hukuka ayarlık görülmediği gerekçesiyle yürütmesinin durdurulmasına karar verirken, Danıştay'ın kararının ardından gözler, Hatay'daki camilere çevrildi.
    
     HATAY: ''800 aileye gıda yardımı''
     Her Ramazan'da yardıma muhtaç ailelere yardım elini uzatmayı bir gelenek haline getiren Armutlu Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ve Armutlu Mahallesi Muhtarlığı, bu Ramazan'da insanları rencide etmeden 800 aileye gıda yardımında bulunduğu bildirildi.
    
     ATAYURT: ''Polis'ten kaçakçılara geçit yok''
     Hatay Emniyet Müdürülüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürülüğü ekipleri 5 kilo 975 gram kubar esrar ele geçirdi. Olayla ilgili 1 kişi gözaltına alındı.
    
     ANTAKYA: ''16 yaşında balkan şampiyonu''
     Antakyalı 16 yaşındaki milli atlet Emine Hatun, Bursa'da yapılan bin 500 metre yarışında Yunanistan, Romanya, Sırbistan Karadağ, Makedonya, Moldova gibi ülkelerden gelen rakiplerini geride bırakarak yıldızlar Balkan şampiyonu oldu.
    
     ZAFER: ''Asi Nehri'ne boru hattı''
     Antakya Belediyesi tarafından özellikle yaz aylarında görüntü kirliliği oluşan ve kötü kokuya sebebiyet veren Asi Nehri'ne temiz boru hattının döşeneceği bildirildi.
    
     EXPRES: ''Mevsimlik tarım işçileri projesi
     ''Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, mevsimlik tarım işlerinde çalışan vatandaşların ulaşım, güvenlik, barınma, eğitim, sağlık ve çalışma şartlarının iyileştirilmesi amacıyla valilik tarafından hazırlanan Mevsimlik Gezici Tarım İşçilerinin Çalışma ve Sosyal Hayatlarının İyileştirilmesi Projesi'ni tanıttı.
    
     ASİ: ''Tarlasına inekler girdi yeğenlerini vurdu''
     Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde tarlasına büyükbaş hayvanlarının girmesine kızan amca, tabancayla bir yeğenini öldürdü, diğer yeğenini de ağır yaraladı.
    
     ÖZYURT: ''Vali Lekesiz: Bu ayda kalpler biraz daha esniyor''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, Huzurevi sakinleriyle iftar yemeğinde bir araya geldi. Yemek sonrası konuşan Lekesiz, Ramazan'da kalplerin kalplerin yumuşadığını kaynaşma sevgi ve muhabbetin biraz daha zirve yaptığını kaydetti.
    
     YORUM:: ''Vali Lekesiz'den rehabilitasyon merkezine ziyaret''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, merkeze bağlı Karlısu Rehabilitasyon Merkezi'ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
     Lekesiz, rehabilitasyon merkezinde yapılan çalışmalar hakkında bilgi alarak, burada eğitim görenlerle sohbet etti.
    
     ASYA: ''Özbekler memnun''
     7 Cumhurbaşkanı Kenan Evren tarafından 3 Ağustos 1982 yılında Rusya'nın Afganistan'ı işgali sırasında, Pakistan üzerinden Türkiye'ye getirilen ve değişik kentlere yerleştirilen Özbek Türk'leri, hayatlarından memnun yaşıyorlar.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 18 Ağustos 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  241220 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle