HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

 Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle: 
    
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
ASİ: ''Taş ocağı isyanı''
     Hatay'ın Kırıkhan ilçesinde bulunan taş ocağının köylerine zarar verdiğini iddia eden beş köyün muhtarı konuyla ilgili yetkililerden destek beklediklerini kaydettiler. Kırıkhan ilçesine bağlı Ceylanlı, Karamağara, Ilıkpınar, Kodallı ve Alaybeyli köyünün muhtarları, yakınlarında bulunan ve uzun süreden bu yana faaliyetlerini sürdüren taş ocağı nedeniyle sıkıntı yaşadıklarını belirttiler.
    
     ASYA: ''Vali Lekesiz, CHP Hatay Milletvekillerini kabul etti''
     Vali Mehmet Celalettin Lekesiz, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Hatay Milletvekilleri Hasan Akgöl, Refik Eryılmaz, Mevlüt Dudu ve Mehmet Ali Ediboğlu'nu makamında kabul etti.
    
     ÖZYURT: ''ÇBB Ağustos ayı toplantısı Belen'de yapıldı''
     Çukurova Belediyeler Birliği (ÇBB) Ağustos ayı Encümen toplantısı,Belen ilçesinde gerçekleştirildi. ÇBB ve Tarsusu Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz'ın başkanlığında yapılan encümen toplantısı ilk olarak 2012 Mali Yılı Birlik Bütçe tasarısını görüştü.
    
     YORUM: ''Hastanelerde ''Merkezi Hastane randevu Sistemi''ne geçiliyor''
     İl Sağlık Müdürü Bayram Kerkez, Hatay'da Merkezi Hastane Randevu Sistemi'nin(MHRS)uygulanmaya başlanacağını bildirdi.
     Kerkez, konu ile ilgili yaptığı yazılı açıklamada, Sağlık Bakanlığı'nın vatandaşların daha etkin ve verimli bir şekilde sağlık hizmetlerine ulaşılmasının sağlanması amacıyla Sağlıkta Dönüşüm Projesi kapsamındaki en önemli çalışmalarından biri olan MHRS'in 22 Ağustos Pazartesi günü başlayacağını belirtti.
    
     EXPRES: ''MKÜ Rektörü Güder'den Eğitim-Bir-Sen'e ziyaret''
     Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder, Eğitim-Bir-Sen Hatay Şubesi Başkanı Cevat Önal ve yönetim kuruluna nezaket ziyaretinde bulundu.
    
     ATAYURT: ''Antakya esnafından teröre bayraklı protesto''
     Antakya'nın tarihi Uzun Çarşı esnafı, dükkanlarına astıkları Türk bayraklarıyla terörü kınadılar.
    
     HATAY: ''Afrika'ya yardım insanlık borcudur''
     Hatay Vali Yardımcısı Akgün Corav, Afrika'da yaşanan kuraklığın yol açtığı açlık ve susuzluğun büyük bir insanlık dramının yaşanmasına neden olduğunu belirterek, ''Afrika'ya yardım bir insanlık borcudur'' dedi.
    
     ANTAKYA: ''Milletvekili Karasayar: Birlik ve beraberliğimizi kimse bozamaz''
     AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, hükümet olarak 74 milyon insanın huzur ve güvenliği noktasında çalışmalar yapıldığını belirterek, ''Birlik ve beraberliğimizi kimse bozamaz'' dedi.
    
     SÖZ: ''MKÜ, sporda da iddialı''
     Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Rektörü Prof. Dr Hüsnü Salih Güder, üniversitenin bilim alanında olduğu gibi, sporda da iddialı olmak için yoğun bir çaba sarf ettiklerini belirtti.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 20 Ağustos 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  176310 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle