HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle: 
    
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
ASİ: ''Künefeyle uyuşturucu servisi''
     Hatay'da uyuşturucu satıcılarına yönelik yapılan operasyonda, künefe tatlısının altına ve eski bir ayakkabının içine gizlenmiş halde toplam 1 kilogram kubar esrar maddesi ele geçirildi. Olayla ilgili 2 kişi gözaltına alındı.
    
     ASYA: ''Toplum Destekli Polislik Büro Amirliğinden hırsızlık olaylarına karşı uyarı''
     İl Emniyet Müdürülüğü'ne bağlı Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ekipleri, Ramazan Bayramı öncesi alışveriş merkezlerinde meydana gelebilecek hırsızlık olaylarına karşı iş yeri sahipleri ve çalışanlarını uyardı.
    
     ÖZYURT: ''AFAD'dan Suriyeliler için 2 milyon TL''
     Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Suriye'den gelenlerin ihtiyaçlarının karşılanması için Hatay Valiliği'ne 2 milyon Acil Yardım Ödeneği gönderdi.
    
     YORUM: ''Önleyici Hizmetler, Karataş'a emanet''
     Hatay Emniyet Müdürülüğü'ne bağlı Önleyici Hizmetler Şube Müdürlüğü Emniyet Amiri Yavuz Bilge Karataş'ın görevine başladığı bildirildi.
     Daha önce 6 yıldır Güvenlik Şube Müdürülüğü görevini yürüten Karataş'ın Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç'ın görevlendirmesiyle Önleyici Hizmetler Şube Müdürlüğü görevine getirildiği belirtildi.
    
     EXPRES: ''Ülkemiz dünya üzerinde bir yıldız gibi parlıyor''
     Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti)Hatay İl teşkilatının buluştuğu ve Büyük Antakya Oteli'nde düzenlenen iftar yemeğine katılan Adalet Bakanı Sadullah Ergin, yaptığı konuşmada, yapılan son seçim sonrasında oluşan atmosferde Türkiye'nin bölgesinde ve dünya üzerinde bir yıldız gibi parladığını ifade etti.
    
     ATAYURT: ''TKGTV'dan 350 aileye erzak yardımı''
     Türk Kadınını Güçlendirme Vakfı (TKGTV) Hatay Şubesi her yıl olduğu gibi bu yılda 350 aileye erzak yardımında bulunduğu bildirildi.
    
     HATAY: ''CHP'li vekiller Rektör Güder'i ziyaret ettiler''
     CHP Hatay Milletvekilleri Mehmet Ali Edipoğlu, Hasan Akgöl, Refik Eryılmaz ve Mevlüt Dudu Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder'e ziyarette bulundular.
    
     ANTAKYA: ''Rektör'den Jandarma ziyareti''
     Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder, Hatay İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Başoğlu'nu makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.
    
     KENT: ''Trafik kazasında 3 kişi yaralandı''
     Hatay'ın Erzin ilçesinde otomobil ile motosikletin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 3 kişi yaralandı.
    
     ZAFER: ''İskenderun'a modern itfaiye binası''
     İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek İskenderun'un ihtiyacı olan modern itfaiye binasının temelini atacaklarını belirtti.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 23 Ağustos 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  151805 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle