HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle: 
    
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
 ASYA: ''7. Bedirge Kültür ve Sanat Festivali''
     Serinyol Pir Sultan Abdal Dayanışma Derneği'nin gerçekleştirdiği 7. Bedirge Kültür ve Sanat Festivali, Nihat Çay ile Cevdet Bağca'nın final gecesi verdikleri muhteşem konserle sona erdi.
    
     ASİ: ''Yavru carettalar mavi sularla buluştu''
     Samandağ sahilinde 13 binin üzerinde nesli tükenmekte olan caretta carettalar denizli buluştu. Etkinliğe Vali Mehmet celalettin Lekesiz ile eşi Zehra Lekesiz de katıldı.
    
     EXPRES: ''Antakya'da semt pazarı kompleksi''
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, belediye tarafından yaptırılan semt pazarı kompleksinin en yakın zamanda hizmete gireceğini söyledi.
    
     ÖZYURT: ''101 Suriyeli ülkesine döndü''
     Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) 101 Suriye vatandaşının barındıkları çadırkentlerden kendi istekleriyle ülkelerine döndüğünü bildirdi.
    
     ZAFER: ''Ovakent beldesinde eğitim-öğretim sorunu''
     Ovakent Belediye Başkanvekili Mahmut Öztürk, 10 bin nüfuslu beldede lise bulunmadığını, bundan en fazla kızların mağdur olduğunu söyledi.
    
     ANTAKYA: ''Barikan kız yurdu oldu''
     Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Samandağ Deniz sahilinde çürümeye terk edilen Barikan Tesisleri'ni ayıp, Samandağ Meslek Yüksek Okulu (MYO) Kız Yurduna dönüştürüyor.
    
     SÖZ: ''Ağustos'da 12 bin 76 vatandaşa yardım yapıldı''
     Hatay Valiliği, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından ağustos ayında 12 bin 76 vatandaşa yardım yapıldığı bildirildi.
    
     ATAYURT: ''Yeter artık''
     Esnaf ve Sanatkarlar derneği Hatay Şube Başkanı Fahri Serdar Özal, Antakya Belediyesi tarafından kentin her tarafının kazılmasına tepki gösterdi.
    
     HATAY: ''Taş ocakları mercek altında''
     İlimizde hızlı çoğalan ve çevreye sürekli zarar veren taş ocakları ile hazır beton tesislerinin çalışma sistemleri Hatay Valiliği tarafından sık kontrole alındı.
    
     YORUM: ''Antakya Belediyesi'nden ücretsiz SBS kursu''
     Antakya Belediye tarafından 8. sınıf öğrencilerine ücretsiz SBS kursu verileceği bildirildi.
    
     KENT: ''Habib-i Neccar camisi''
     İl Müftüsü Mustafa Sinanoğlu, camiye ismini veren Habib-i Neccar'ın adının Kur'anı-Kerim'de Yasin Süresi'nde geçtiğini söyledi.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 26 Ağustos 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  182805 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle