HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
YORUM: ''Başkan Savaş, Meclis üyeleri ve kurum personeliyle bayramlaştı''
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş'ın, belediye personeli ve meclis üyeleriyle bayramlaştığı belirtildi.
    
     KENT: ''Hataylı tır sürücüsünün evinde yas var ''
     Suriye Devlet Başkanı Beşşar Esad yanlıları ile muhalifler arasında çıkan çatışmanın ortasında kalarak ölen tır sürücüsünün baba evinde yas var.
    
     ASYA: ''8. Defen Kültür Festivali başladı''
     Harbiye,Yeşilpınar ve Gümüşgöze Belediyelerinin birlikte düzenlediği ''8.'Defne Kültür-Sanat Festivali'' başladı.
    
     ASİ: ''Bedensel engelli milli sporcu 'Madalya' hedefliyor''
     Bedensel engelli Milli Okçu Gülbin Su, ''2012 Londra Olimpiyat Oyunları'na katılarak 2008'de Çin'de kıl payı kaçırdığım madalyaya kavuşmak istiyorum'' dedi.
    
     EXPRES: ''Şehit ve gaziler iftar yemeğinde bir araya geldi''
     Vali Mehmet Celalettin Lekesiz, Antakya Şehir Kulübü'nde, eşi Zehra Lekesiz ile şehit aileleri ve gaziler onuruna verdiği iftar yemeğinde yaptığı konuşmada, etkinliğe katıldıklarından dolayı şehit yakınlarına ve gazilere teşekkür etti.
    
     ÖZYURT: ''Bayramlar insanları birbirlerine yakınlaştırır''
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, bayramların birlik ve beraberliğe hizmet eden çok özel günler olduğunu belirtti. Savaş, yayınladığı mesajla hemşehrilerinin Ramazan Bayramı'nı kutladı.
    
     ZAFER: ''100 talasemi hastasına bayram hediyesi''
     Thalassemi Dayanışma Derneği Hatay Şubesi Yönetim Kurulu, Antakya Devlet Hastanesi Talesemi Merkezi Birimin ve hayırseverlerin katkılarıyla maddi durumu iyi olmayan 100 talesemi hastasına bayram hediyesi dağıtıldı.
    
     ANTAKYA: ''Sınırda bayramlaşma yok''
     Suriye'nin Laskiye ve İdlip Valilikleri ile yaklaşık 10 yıldır devam eden ''Sınırda bayramlaşma'' bu bayramda uygulanmayacağı belirtildi.
    
     SÖZ: ''Narenciye sektöründe üretici-ihracatçı ele ele''
     Narenciye ihracat sezonunda Türkiye ile rakip ülkelerin rekolte durumları, iklim koşulları dış piyasa satış fiyatları ile ilgili gelişmeler hakkında görüşme yapmak ve fikir alışverişinde bulunmak üzere Akdeniz İhracatçılar Birlikleri tarafından ''2011-2012 Narenciye Sezonu Değerlendirme ve Ortak Akıl Toplantısı'' gerçekleştirildi.
    
     ATAYURT: ''Hedef galibiyet''
     Spor Toto 3. lig 3. grup takımlarından Hatayspor yarın ligin ilk maçında Nilüferspor'u konuk ediyor. Hatayspor'un tek hedefinin lige galibiyet ile başlamak olduğu öğrenildi.
    
     HATAY: ''Güder Erkeç'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu''
     Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ)Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder, Hatay İdare Mahkemesi Başkanı Hidayet Erkeç'e makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulunduğu kaydedildi.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 27 Ağustos 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  129065 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle