HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

 YORUM: ''Adli yılı açılışı törenle başladı''
     Cumhuriyet Başsavcısı Adem Yazar, 2011-2012 adli yılının hayırlı olmasını ve adaletin suçlular için daha hızlı tecelli etmesini dilediğini söyledi.
    
     HATAY: ''Suriye'nin durumu ne iyi ne de kötü''
     Suriye'ye yaptıkları üç günlük incelemelerin ardından yurda dönen yurda dönen CHP heyeti adına konuşan Genel Başkan Yardımcısı Faruk Loğoğlu,''Suriye halkının durumunu bire bir görme fırsatımız oldu'' dedi.
    
     ÖZYURT: ''Suriyelilere ateş açıldı iddiasına yalanlama''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, bazı internet sitelerinde yer alan, ülkelerindeki iç karışıklık dolayısıyla Yayladağı ilçesi Güveççi köyü yakınlarında Türkiye'ye geçmek isteyen bir grup Suriyelinin üzerine Türk askerleri tarafından ateş açıldığı iddialarının tamamen asılsız ve gerçek dışı olduğunu söyledi.
    
     ATAYURT: ''Öncelikli amaç sivil yeni Anayasa''
     Denge Hukuk ve Düşünce Derneği Başkanı Muhammed Çakır, yeni adli yılın başlamasıyla birlikte yaptığı açıklamada, öncelikli amacın sivil yeni Anayasa olması gerektiğini söyledi.
    
     SÖZ: ''Yeni sezon 14 eylülde başlıyor''
     Hatay Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Genel Başkanı Mehmet Öztürk, Ramazan Bayramı tatilinin araya girmesinden dolayı amatör spor kulüp müsabakalarının bir hafta öne alındığını 14 eylülde başlayacağını kaydetti
    
     ANTAKYA: ''64 okul müdürü değişiyor''
     Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nden alınan bilgiye göre 24'ü Antakya olmak üzere 64 okul müdürünün yeri zorunlu değişiyor.
    
     EXPRES: ''Kavşaklar estetik bir görünüme kavuşuyor''
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, yoğun trafik akışının yaşandığı bölgelerde yapılan yol genişletme, kaldırım düzenleme, asfaltlama ve asfaltlandırma çalışmalarından sonra kavşakların daha estetik bir görünüme kavuştuğunu ifade etti.
    
     ASYA: ''Bayramda müze ve ören yerlerine yoğun ilgi''
     Hatay'da Ramazan Bayramı tatili süresince Antakya Arkeoloji Müzesi, St. Pierre Kilisesi ve Titus Tüneli'ni 13 bin 865 yerli ve yabancı ziyaretçinin gezdiği bildirildi.
    
     KENT: ''Antakya'daki kasaplara da beyaz bayrak geliyor''
     Antakya Kasaplar Odası Başkanı Sabit Ak, Antakya'daki kasap esnafının Antakya Belediyesi'nin işletmelerin ilgili mevzuat hükümlerini yerine getirerek asgari teknik ve hijyen şartlarını getirmesi halinde verdiği ''Beyaz Bayrak Projesi'' almak için çalışacaklarını söyledi.
    
     ASİ: ''Yayladağı Kültür ve Sanat Festivali'nde resim sergisi''
     Yayladağı İlçesi Kültür ve Sanat Festivali kapsamında, resim öğretmeni Sibel Gökgöz'ün resimleri sergiledi.
    
     ZAFER: ''Kırıkhan'da kaçak akaryakıt ele geçirildi''
     Kırıkhan ilçesinde 3 ayrı operasyonda toplam 25 bin 500 litre kaçak akaryakıt ele geçirildiği bildirildi.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 07 Eyl 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  158875 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle