HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

- Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
SÖZ: ''Vali esnafın sorunlarını dinledi''
     Kaymakamlar toplantısı dolayısı ile Kırıkhan ilçesine giden Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, toplantı öncesinde ilçe esnafına ziyarette bulundu, sorunlarını dinledi.
    
     ANTAKYA: ''3 caddede üst yapı çalışması''
     Antakya Belediyesi ekiplerinin prestij caddeler kapsamında yürüttüğü çalışmaların aralıksız sürdüğü bildirildi. Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerin Fatih, Cumhuriyet ve Atatürk caddelerinde üst yapı çalışmalarının devam ettiği kaydedildi.
    
     EXPRES: ''Mevlana Üniversitesi rektöründen Vali Lekesiz'e ziyaret''
     Mevlana Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bahattin Adam ve beraberindeki heyet, Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz'e nezaket ziyaretinde bulundu.
    
     KENT: ''Hoşgörü Kentinin eşsiz mozaiği beyaz perdeye yansıyor''
     Tarih boyunca çeşitli medeniyetlere ev sahipliği yapan, farklı din, dil ve ırktan kişilerin yıllardır bir arada barış, kardeşlik ve dostluk içinde yaşadığı, ''ezan, çan, hazan'' üçlemesiyle anılan Hatay'ın ''kültür mozaiği'' Samandağ ilçesinde yapılan çekimlerle belgesel film haline getiriliyor.
    
     ZAFER: ''Belen'de 23 kilogram ele geçirildi''
     Hatay'ın Belen ilçesinde 23 kilogram esrar ele geçirildi, 6 kişi tutuklandı.
    
     YORUM: ''Ahilik Kültür Haftası başlıyor''
     Hatay Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (HESOB) Başkanı Abdulkadir Teksöz, 19-22 eylül tarihlerinde kutlanacak olan Ahilik Haftası ve Esnaf Bayramı için yapılan hazırlıkların tamamlandığını söyledi.
    
     HATAY: ''Vali Lekesiz'den Corav ve Başıbüyük'e veda yemeği''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, Afyonkarahisar Vali Yardımcılığına tayini çıkan Vali Yardımcısı Akgün Corav ile Diyarbakır'ın Bismil ilçesi Kaymakamlığına tayini çıkan Hassa Kaymakamı Harun Başıbüyük için veda yemeği verdi.
    
     ÖZYURT: ''Kazanılan her üç puan önemli''
     Hatayspor Teknik Direktörü İsmail Batur, kaybetmeden yollarına devam ettiklerini belirterek, kazanılan her 3 puanın önemli olduğunu söyledi.
    
     ATAYURT: ''Sponsorlarımızın desteğine teşekkür ediyoruz''
     Bağımsız Kamu Görevlileri Sendikaları Konfederasyon (BASK) Hatay İl Temsilcisi Metin Yılmaz, Akın Bilişim ve Mühendislik iş birliğiyle okulların teknolojiden geri kalmaması ve çocukların geleceğe daha iyi hazırlaması adına 4 adet projeksiyon cihazı hediye ettiklerini söyledi.
    
     ASİ: ''Aranan damak tadı''
     Künefeyle ünlenen Antakya'da süt ve nişasta karışımıyla üretilip üzerine dondurma ve gül şurubu ilave edilerek servis edilen haytalı tatlısı, aranan damak tadı haline geldi.
    
     ASYA: ''Müzik öğretmeninden örnek davranış''
     Hatay'ın Dörtyol ilçesinde bir müzik öğretmeni, maddi durumu yetersiz öğrencilere kurs vererek onların eğitimine katkı sunmaya çalışıyor.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 13 Eyl 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  113925 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle