HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber başlıkları şöyle
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
ATAYURT: ''Ziyaretçiler adeta masal gibi bir dünyada gezecekler''
     Sayısız kültürel mirasa sahip olan Hatay'a, bu değerlerin sergilenebileceği dünyanın en büyük mozaik müzesi yapılıyor. Vali Mehmet Celalettin Lekesiz, ziyaretçilerin adeta masal gibi bir dünyada gezeceğini ifade etti.
    
     ASİ: ''HESOB'tan mesleki ve yabancı dil eğitimi''
     Hatay Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (HESOB) Başkanı Abdulkadir Teksöz, sayacılık, bilgisayar ve İngilizce kursları düzenleyeceklerini söyledi.
    
     ASYA: ''Hatay'da kız meslek lisesine yoğun ilgi''
     Antakya'da faaliyet gösteren Yıldız-Selahattin Mıstıkoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesine yoğun ilgi olduğu bildirildi. Okul yetkililerinden edinilen bilgiye göre 2011-2012 eğitim-öğretim yılı için açılan 300 kişilik kontenjana bin 314 kişinin başvurduğu, okulların açılacağı tarihe kadar da bu rakamın artabileceği belirtildi.
    
     SÖZ: ''Milli Eğitim Bakanlığı heyetinden valiye ziyaret''
     Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Sadettin Sabaz ve beraberindeki heyet, Vali Mehmet Celalettin Lekesiz'i ziyaret etti.
    
     ANTAKYA: ''Tayvan heyeti ATSO'yu da ziyaret etti''
     Tayvan'ın Ankara Büyükelçisi James Chen ve eşi Maria Chen, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası'na (ATSO) nezaket ziyareti gerçekleştirdiği bildirildi.
    
     EXPRES: ''Emekli maaş için boşanan kadınlar takipte''
     Hatay'da ölen anne ya da babalarının maaşlarını alabilmek için anlaşmalı boşandığı eşiyle birlikte yaşamayı sürdürdükleri saptanan 117 kadının maaşları kesildi.
    
     KENT: ''9 kilo esrar ile yakalanan bu defa baba-kız''
     Hatay'da düzenlenen operasyonda, 9 kilo esrarı Ankara'ya götürmeye çalıştıkları iddia edilen baba ve kızı ile yanlarında bulunan 2 kişi yakalandı.
    
     ZAFER: ''Hatay'da 3 bin 46 çocuk sigortası iptal edildi''
     Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Hatay İl Müdürü Mehmet Zülfü Camkurt, Hatay'da 65'e yükseltilen emeklilik yaşına takılmaması için aileleri tarafından sigortalı gösterilen 3 bin 150 çocuğun sadece 104'ünün bunu hak ettiğini belirtti.
    
     YORUM: ''AA'nın şirket bülteni ilgi görüyor''
     Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Antakya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Mehmet Ali Kuseyri, Anadolu Ajansı'nın başlattığı ''Şirket Bülteni'' hizmetinin, iş adamları ve sanayiciler açısından bir rehber niteliğinde olabileceğini belirtti.
    
     HATAY: ''Liseli genç yaşam savaşını kaybetti''
     Samandağ ilçesinde meydana gelen motosiklet kazasında ağır yaralanan lise öğrencisi yoğun bakım ünitesinde 3 gün süren yaşam savaşını kaybetti. Liseli genç gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.
    
     ÖZYURT: ''Koyunoğlu belediye başkanına silahlı saldırı''
     Hatay'ın Samandağ ilçesi Koyunoğlu Belde Belediye Başkanı Celal Güzel, eşiyle evinin balkonunda oturduğu sırada av tüfeğiyle saldırıya uğradı.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 14 Eyl 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  125255 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle