HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
 YORUM: ''Ahilik haftası hazırlıkları tamamlandı''
     Hatay Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (HESOB) Başkanı Abdülkadir Teksöz, 19-22 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek ''Ahilik Haftası'' etkinlikleri için tüm hazırlıkların tamamlandığını söyledi.
    
     ANTAKYA: ''Okul öncesi hamlesi''
     Hatay Milli Eğitim Müdürlüğü, il genelinde tüm ilköğretim okullarına yazı göndererek ''Veli İkna Ekibi'' oluşturmak suretiyle kayıt bölgesi, mahalle ve köydeki 2006-2007 doğumlu tüm çocukların belirlenmesi, ardından velilerin ikna edilerek okullara gönderilmesinin sağlanması talimatı verildi.
    
     ATAYURT: ''Jandarmadan kaçakçılara aman yok''
     Hatay İl Jandarma Komutanlığı, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından 6 kilo 600 gram esrar ele geçirildi.
    
     ASYA: ''Kentte 10 yangında 30 hektarlık alan zarar gördü''
     Antakya Orman İşletme Müdürü Mehmet Harbi, kentte bu sezon 10 yangında 30 hektarlık ormanlık alanın zarar gördüğünü söyledi. Harbi, ekiplerin 17 ayrı noktada bulunduklarını, 7 adet yangın kulesi bulunduğunu kaydetti.
    
     ASİ: ''Elektrik kesintisi''
     Hatay'da bazı yerleşim birimlerinde elektrik kesintisi uygulanacağı bildirildi. Tesis e bakım çalışması nedeniyle 17, 21 ve 23 Eylül tarihlerinde kesintiden Samandağ ilçesine bağlı, Aknehir, Değirmenbaşı ve Uzunbağ beldeleri, merkeze bağlı, Karşıyaka, Sinanlı ve Balıkdere köylerinin etkileneceği bildirildi.
    
     ZAFER: ''İskenderun'da iş garantili oymacılık kursu
     İskenderun ilçesinde İŞKUR ile Mobilyacılar ve Hızarcılar Odası işbirliğiyle iş garantili ''Oymacalık kursu'' açıldığı belirtildi.
    
     ÖZYURT: ''Duisburg-Essen Üniversitesi'nden MKÜ'ye ziyaret''
     Güneydoğu gezisi çerçevesinde Hatay'ı gezmeye gelen Duisburg-Essen Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği bölümü öğrencileri Mustaafa Kemal Üniversitesi'ni (MKÜ) ziyaret etti.
    
     HATAY: ''Çocuk yaştaki pamuk işçileri''
     Amik Ovası'na Şanlıurfa'dan pamuk toplamaya gelen çocuk yaştaki pamuk işçileri aile bütçelerine katkıda bulunmak için gece gündüz çalışıyor.
    
     EXPRES: ''Basın ilan kurumu hizmete girdi''
     Basın ilan kurumu Hatay Şubesi 4 personelle Atatürk Caddesinde Kızılay İşhanı'nda hizmete girdi.
    
     HATAY SÖZ: ''Suriye vatandaşlarının ülkelerine dönüşü sürüyor''
     Suriye'deki olaylarda kaçarak Türkiye'ye Hatay'ın Yayladağı ve Altınözü'nde Kızılay tarafından kurulan geçici çadır kentlere yerleştirilen Suriyeliler kendi istekleriyle ülkelerine dönmeye başladılar.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 17 Eyl 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  188590 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle