HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber başlıkları şöyle
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
KENT: ''Asfalt ve doğalgaz çalışmaları sürüyor''
     Antakya Belediyesi tarafından kentin ihtiyaç duyulan tüm bölgelerinde alt ve üst yapıyla çevre düzenleme çalışmaları devam ediyor. Ekipler tarafından Saraykent Mahallesi'nde doğalgaz hattı döşeme çalışmaları başlarken, Cumhuriyet Caddesi'nde asfaltlama işlemleri tamamlandı.
    
     YORUM: ''Hatay'da Ahilik Kültürü ve Esnaf Bayramı coşkusu''
     Hatay'da ''Ahilik Kültürü Haftası ve Esnaf Bayramı'' çeşitli etkinliklerle kutlandı.
     Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (HESOB) Başkanı Kadir Teksöz ve beraberindekiler etkinlikler kapsamında, Vali Mehmet Celalettin Lekesiz ve Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş'ı ziyaret etti.
    
     ZAFER: ''Gaziler günü Hatay'da çeşitli etkinliklerle kutlandı''
     Hatay'da ''Gaziler Günü'' nedeniyle Atatürk Anıtına çelenk sunuldu, saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. Türkiye Muharip Gaziler Derneği Hatay Şube Başkanı Mehmet Ramiz Bakır, burada düzenlenen törende yaptığı konuşmada, ''Gaziler Günü''nün Türk milletinin kararlılığını ve yenilmezliğini gösteren bir gün olduğunu kaydetti.
    
     ASYA: ''Hatay Suriye Dostluk Derneği üyeleri yurda döndü''
     Ortadoğu'da barış ve dostluğa dikkat çekmek amacıyla Antakya'dan Halep'e giden 8'i bisikletli 25 kişi, turun ardından Cilvegözü Gümrük Kapısı'ndan Hatay'a geldi.
    
     ASİ: ''Dörtyol'da hırsızlık iddiası''
     Dörtyol ilçesinde, ev ve iş yerlerinden hırsızlık yaptığı iddia edilen zanlı çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
    
     ÖZYURT: ''Eğitim-öğretim protestolarla başladı''
     Antakya'da yeni eğitim öğretim yılı Toki Şehit Süleyman Yılmaz Anadolu Lisesi öğrencileri ve velileri için sıkıntılı başladı.
    
     ANTAKYA: ''Cumartesi konuşmaları''
     Aalen-Antakya Kültür Derneği tarafından ''Cumartesi Konuşmaları'' adı altında kentin sanat, kültür, siyaset ve diğer gündemdeki başlıkların konuşulacağı bir platform oluşturuluyor.
    
     ATAYURT: ''Kadınlara istihdam''
     Yeşilpınar Kadınları Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyeleri, beldede yaşayan kadınları istihdam sağlamak amacıyla bir araya getirdi.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 20 Eyl 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  159075 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle