HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
ANTAKYA: ''Hatay Futbol hakemleri yeni sezonu açtı''
     Hatay Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri 2011-2012 yılı sezon açılışı Antakya Atatürk Stadyumu'nda düzenlenen törenle gerçekleştirildi.
    
     EXPRES: ''Hatayspor'da moraller yerinde''
     Hatayspor kendi saha ve seyircisi önünde konuk ettiği Anadolu Üsküdarspor'u 4-0lık farklı skorla yenerek elde ettiği başarı moralleri düzeltti.
    
     ZAFER: ''Hatay ili kültür ve turizm varlıklarını değerlendirme toplantısı''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, kültür ve turizm anlamında 46 farklı başlık altında kentte yapılan çalışmaları değerlendirdiklerini belirtti.
    
     YORUM: ''Herkime gitmeden ilaç alınmamalı''
     Türk Eczacıları Birliği (TEB) Başkanı Erdoğan Çolak, ilaç konusunda herkesin çok duyarlı davranması ve hekime gitmeden ilaç almaması gerektiğini bildirdi.
    
     HATAY: ''Avukatlardan Başsavcı Yazar'a ziyaret''
     Denge Hukuk ve Düşünce Derneği Başkanı Muhammet Çakır yönetim kurulu üyeleriyle birlikte, Cumhuriyet Başsavcısı Adem Yazar'ı makamında ziyaret etti.
    
     ÖZYURT: ''Antakya'nın eşsiz lezzetlerini sunacak''
     Antikya işletme sahibi İhsan Aydeğer yeni açacakları mekanla kentin turizmine katkı sağlamak ve Antakya'nın eşsiz lezzetlerini sunmak istediklerini söyledi.
    
     ATAYURT: ''Suriye'de olaylar abartılıyor''
     Hatay Suriye Dostluk Derneği Başkanı Mahmut Sönmez, Ortadoğu'da ''barış ve dostluğa'' dikkat çekmek amacıyla Suriye'nin Halep kentinde yaptıkları turda halkın kendilerini çok iyi karşıladığını ve Suriye'de olayların abartıldığını belirtti.
    
     ASİ: ''İskenderun'da Gaziler Günü kutlandı''
     İskenderun'da Gaziler Günü çeşitli etkinliklerle kutlandı. Gaziler Günü nedeni ile Atatürk Anıtı alanında çelenk sunma töreni düzenlendi. Törende İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Burhanettin Aktı ile İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek anıt alanına çelenk sundular.
    
     ASYA: ''Kadınlardan örnek dayanışma''
     Yeşilpınar Kadınlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Üyeleri ilk faaliyetlerini gerçekleştirerek belde de yaşayan bayanlarla tanışma ve dayanışma adına bir kahvaltı düzenlediler.
    
     SÖZ: ''Esnafın bayramını kutluyorum''
     İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek yayımladığı mesajla esnaf bayramını kutladı.
    
     KENT: ''8 asırlık gelenek Ahilik etkinliklerle kutlanıyor''
     Ahilik Haftası ve Esnaf Bayramı kutlamaları kapsamında, Kültür Merkezi'nde konferans ve mobilya aksesuar, ayakkabı ve el sanatları sergisi düzenlendi.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 21 Eyl 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  128615 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle