HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber başlıkları şöyle
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
   KENT: ''Hac yolculuğu başlıyor''
     İl Müftüsü Mustafa Sinanoğlu, hacı adaylarının hac yolculuğunun bu ayın sonunda başlayacağını ifade etti.
    
     SÖZ: ''Has Parti Samandağ işçilerinin yanında''
     Has Parti İl Başkanı Besim Altınöz, torba yasası çerçevesinde başka kurumlara gönderilen işçilerin mücadelesini desteklediklerini ifade etti.
    
     ATAYURT: ''Çukurova Bölgesi Diş Hekimleri Antakya'da buluşuyor''
     Hatay Diş Hekimleri Odası Başkanı Orhan Günal, 30 Eylül Cuma ve 2 Ekim Pazar günleri arasında ''Çukurova Dişhekimliği Günleri'' kongresine ev sahipliği yapacaklarını söyledi.
    
     HATAY: ''MKÜ'de yeni hedef ilk 10''
     Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder de, Yükseköğretim Kurulu'nun yayın performansı istatistiklerine göre, üniversitelerinin 2006 yılında 79 devlet üniversitesi arasında 48'inci, 2010 yılında yayımlanan 410 makale ile 191 üniversite arasında 29'uncu sırada yer aldığını, hedeflerinin ilk 10 üniversite arasına girebilmek olduğunu ifade etti.
    
     EXPRES: ''Antakya'nın Asi'yle buluşması için bilimsel adımlar sürüyor''
     Asi Nehri'nin Antakya'yla buluşması ve özlenen görüntüsüne kavuşması için Antakya Belediyesi'nin çalışma başlattığı bildirildi. Antakya Belediyesi'nin Anadolu ve Ankara Üniversitesi'nden öğretim görevlilerini davet ederek Asi Nehri üzerinde bir inceleme yapılmasını sağladığı belirtildi.
    
     YORUM: ''Hatayspor hedefine adım adım ilerliyor''
     Spor Toto 3. Lig 3 Grup takımlarından lider Hatayspor'un, deplasmanda Yimpaş Yozgatspor'u 3-2 yenmesi kentte sevinçle karşılandı.
    
     ZAFER: ''Fidanlara Su projesi hayat geçirildi''
     Antakya Belediyesi, Milli Eğitim Müdürlüğü, Halk Eğitim Merkezi (HEM) ve Hatay Eğitim Gönüllüleri Derneği işbirliğiyle yürütülen ''Fidanlara Su'' projesinin açılışı Yusuf Binkaya Çok Amaçlı Salon'da törenle gerçekleşti.
    
     ASYA: ''Kutlama etkinliklerinde esnaf ve halkımız yanımızda oldu''
     Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı (HESOB)Kadir Teksöz, Hatay'da geçen hafta içerisinde kutlanan''Ahilik Haftası ve Esnaf Bayramı'' etkinliklerinde esnaf ve halkın el ele vererek yanlarında olduğun için mutlu olduklarını söyledi.
    
     ASİ: ''Davul-zurnalı cenaze töreni''
     Suudi Arabistan'da trafik kazası sonucu hayatlarını kaybeden 2 Türk işçi Hatay'ın İskenderun ilçesinde toprağa verildi. İşçilerden birinin cenazesi, evinden mezarlığa kadar davul-zurna eşliğinde götürüldü.
    
     ÖZYURT: ''Yağmur Hataylı üreticinin yüzünü güldürdü''
     Üç aydır kuraklık korkusu yaşayan Hataylı üreticinin yüzü etkili olan sağanak yağışla güldü. Yağmurun hem narenciye üreticisini hem de hasat sezonuna hazırlanan zeytin üreticisini umutlandırdığı belirtildi.
    
     ANTAKYA: ''Başkanlar buluşması''
     Vali Mehmet Celalettin Lekesiz, Hatay İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Gülen, Amasya İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Çittir ve üyeleri ile yemekte bir araya geldi.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 27 Eyl 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  153100 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle