HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

 Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber başlıkları şöyle: 
    
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
  KENT: ''Çocuk oyun parkları da engelsiz olacak''
     Başta engelli çocuklar olmak üzere tüm engellilerin toplumla bütünleşmesine yönelik adımlarına her gün bir yenisini ekleyen Antakya Belediyesi, ''Engelsiz Çocuk Oyun Parkı'' ile bu konuda dikkat çeken bir projeye daha imza attı.
    
     YORUM: ''İŞKUR'a kaydınızı yaptırın''
     Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürü Ahmet Bulanık, iş arayanların İŞKUR'a kayıt yaptırması gerektiğini kaydetti.
    
     ASİ: ''Uyuşturucu operasyonu''
     Hatay'da uyuşturucu satıcılarına yönelik operasyonda, 11 kilo 745 gram esrar ve 5 bin 284 kök Hint keneviri ele geçirildi. Olayla ilgili 16 kişi gözaltına alındı.
    
     ASYA: ''Türkiye genelinde 6'ncı sıradayız''
     Sağlık Bakanlığı'nın yeşil kartlı sayısı eylül ayı sonuçlarına göre Hatay, Türkiye'de 6'ncı sırada yer alıyor.
    
     ZAFER: ''Esnafı en iyi şekilde temsil edeceğiz''
     Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (HESOB) Başkanı Kadir Teksöz, İzmir'de yapılacak ''Hatay Günleri''nde esnafı en iyi şekilde temsil edeceklerini belirtti.
    
     HATAY: ''Aidat affı için son tarih 30 eylül''
     Türkiye Odaları ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ali Kuseyri, üyelerin borsa ve odalara olan 2010 yılı ve daha eski döneme ilişkin aidat borçlarının asıllarının tamamını 30 eylül tarihine kadar ödemeleri halinde gecikme zammının tahsil edilmeyeceğini kaydetti.
    
     ÖZYURT: ''56 bin kişiye okuma yazma öğretildi''
     İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, 28 bin 565'i Antakya'da olmak üzere kent genelinde toplam 110 bin 460 kişinin okuma yazma bilmediği belirtildi. Okuma yazma bilmeyen ve kurslara katılan 56 bin kişiye sertifika verildiği bildirildi.
    
     ATAYURT: ''Yapılması gereken çok şey var''
     Basın İlan Kurumu İl Müdürü Murat Uçar, Antakya Gazeteciler Cemiyetini (AGC) ziyaretinde, Hatay'da canlı bir yerel basının bulunduğunu ve burada yapılması gereken çok fazla şeyin olduğunu kaydetti.
    
     ANTAKYA: ''Antakya'dan ilk hacı kafilesi''
     Bu yıl Hatay'dan kutsal topraklara gidecek bin 39 hacı adayının ilk kafilesi bugün yola çıkıyor.
    
     EXPRES: ''Kadınlar hayatın her alanında önemli yere sahip''
     AK Parti Reyhanlı İlçe Teşkilatı Kadın Kolları'nın kongresi yapıldı. Başkanlığa yeniden Esmehan Hızırlar getirildi. Kongrede konuşan İl Başkanı İsmail Kimyeci, kadınların hayatın her alanında önemli bir yere sahip olduğunu kaydetti.
    
     SÖZ: ''Kadınlara iş imkanı''
     Kırıkhan Kaymakamlığı tarafından hazırlanan ve Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA) tarafından desteklenen ''Engelliyiz ama Engel Değiliz'' projesine katılan kursiyerler teorik eğitimin ardından staja başladı.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 28 Eyl 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  234175 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle