HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

 Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
ANTAKYA: ''Tütüncüoğlu dönsün''
     Antakya Gençler Birliği Spor Kulübü Başkanı İsmail Hakkı Ağlar, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Rıza Tütüncüoğlu'nun görevinden alındığı haberinin spor camiasını son derece üzen bir gelişme olduğunu, Tütüncüoğlu'nun görevine dönmesi gerektiğini belirtti.
    
     EXPRES: ''Hatay'ın Büyükşehir olması şart''
     Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi (PM) üyesi ve Kocaeli Milletvekili Hurşit Güneş, CHP il binasında yaptığı konuşmada, Antakya'nın ciddi bir kentsel dönüşümden geçmesi gerektiğini, Büyükşehir kararı alınarak bu sorunların önüne geçilebileceğini ifade etti.
    
     SÖZ: ''Hatayspor iyi yolda''
     Spor Toto 3. lig 3. grup takımlarından Hatayspor ligde aldığı başarılı sonuçlar, futbolcular, teknik heyet, yönetim ve taraftarlar olmak üzere herkesi sevindiriyor.
    
     KENT: ''Dualar Şehit Polis Memuru Erman Tosun ve tüm şehitler için''
     Diyarbakır'ın Sur ilçesinde terör örgütü PKK üyelerinin ateş açması sonucu ağır yaralanan, hastanede şehit olan polis memuru Erman Tosun için Mevlit-i Şerif okutuldu.
    
     YORUM: ''İzmir'de Hatay Günleri başladı''
     Hatay'ın sahip olduğu zenginliklerin tanıtılması amacıyla Hatay Valiliği ile İzmir merkezli Hataylılar Sosyal Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfınca İzmir'de düzenlenen ''Hatay Günleri'' etkinliği başladı.
    
     ASİ: ''İl Sağlık Müdürü Kerkez'den veda ziyareti''
     Sağlık sorunları nedeniyle, Hatay İl Sağlık Müdürlüğü görevinden ayrılan Bayram Kerkez, Vali Mehmet Celalettin Lekesiz'e veda ziyaretinde bulundu.
    
     ASYA: ''Güneş'ten HAMOK ve Eczacılar Odasına Ziyaret''
     Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi (PM) Üyesi ve Kocaeli Milletvekili Hurşit Güneş, Hatay Meslek Odaları Koordinasyon Kurulu (HAMOK) üyeleri ile Hatay Eczacılar Odası'nı ziyaret etti.
    
     ZAFER: ''Pompalı tüfekle oynarken arkadaşını vurdu''
     Antakya'da bir giyim mağazasında çalışan genç, iş yerinin deposunda bulduğu pompalı tüfekle oynadığı sırada silahın ateş alması sonucu iş arkadaşını kolundan vurdu.
    
     HATAY: ''PTT şirketleşme yerine özerkleştirilmeli''
     Türk Haber Sendikası Hatay Şube Başkanı Ahmet Yüksel, üyelerle birlikte PTT Bankalar Şubesi önünde yaptığı basın açıklamasında, PTT'nin Anonim Şirketi (A.Ş.) yapılma çalışmalarının tüm hızıyla sürdüğünü, sendikanın PTT'nin şirket olmasına kesinlikle karşı olduğunu ifade etti.
    
     ÖZYURT: ''Birçok riski beraberinde getiren bir meslek''
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, itfaiyecilik mesleği toplum için en büyük güven unsurlarından biri olduğunu, mesleğinin en riskli ve en stresli meslekler grubu içerisinde olduğunu kaydetti.
    
     ATAYURT: ''Hatay valilerinden Utku Acun'dan MKÜ'ye ziyaret''
     Mustafa Kemal Üniversitesi'nin (MKÜ) kuruluşunda büyük emeği geçen Hatay Valilerinden Utku Acun Üniversiteyi ziyaret etti.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 29 Eyl 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  187415 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle