HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
ÖZYURT: ''Hatay'da suç örgütü operasyonu''
     Hatay Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde, İl Emniyet Müdürülüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürülüğü'nün (KOM) ekiplerinin silahlı çete örgütüne yönelik düzenlediği 3'üncü dalga operasyonunda gözaltına alınan 14 zanlıların adliyeye sevk edildiği bildirildi.
    
     ATAYURT: ''Amacımız özel hastane ayrıcalığını bölge insanına yaşatmak''
     Özel Akademi Hastanesi Başhekimi Op. Dr. İbrahim Yaman, düzenlediği basın toplantısında, 11 bin 500 metre kare kapalı olan, 10 katlı modern bir bina, 101 yatak ve gelişmiş sağlık teknolojisi ile hizmete giren kurumun ''özel hastane'' ayrıcalığını bölge insanına yaşatacaklarını ifade etti.
    
     ANTAKYA: ''MKÜ'de 38 kişiye sertifika verildi''
     Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Hizmet İçi Eğitim Programı kapsamında düzenlenen ''Yönetici Eğitim Kursu'' Veteriner Fakültesi Mehmet Akif Ersoy Konferans Salonu'nda düzenlenen törende 38 kişiye sertifika verildi.
    
     EXPRES: ''Su ürünleri denetim çalışması Hatay'da yapıldı''
     Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı İl Müdürlüğünde su ürünlerinin etkili denetimlerin nasıl yapılacağı hususunda eğitim toplantısı ve denetim çalışmaları yapıldı.
    
     SÖZ: ''TEDAŞ'tan borçlulara son uyarı''
     TEDAŞ İl Müdürlüğü şirkete olan elektrik borçlarına ait taksitlerini 2 ay üst üste ödemeyen müşterilerin, ödenmemiş taksitlerini yarın mesai bitimine kadar ödemeleri gerektiği bildirildi.
    
     YORUM: ''Semerlerin aslını satamayınca minyatürünü yapmaya başladı''
     Teknolojideki gelişmenin binek hayvanlarına olan ihtiyacı azaltması üzerine işsiz kalan semerciler çareyi hediyelik olarak evleri süsleyen minyatür semerler üretmekte buldular.
    
     ASİ: ''Pazarda temizlik uyarıları''
     Antakya Belediyesi Temizlik İşleri'ne bağlı ekiplerin Emlak Bank evleri önünde kurulan semt pazarında çevre temizliği konusunda vatandaşları ve esnafı bilgilendirmek amacıyla el broşürü dağıttığı bildirildi.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 30 Eyl 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  183820 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle