HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
KENT: ''Camiler birlik ve beraberliğin sembolüdür''
     İl Müftüsü Mustafa Sinanoğlu, camilerin insanların birbiriyle kaynaşmaları ve bütünleşmeleri yönünde önemli bir fonksiyona sahip olduğunu söyledi.
    
     YORUM: ''Yaklaşık 100 tır Suriye kapısında bekliyor''
     Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND) Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Yılmaz, Reyhanlı İlçesinde bulunan Cilvegözü Gümrük Kapısı'ndan çıkış yaparak Ortadoğu'ya sevkıyat yapan yaklaşık 100 tırın Suriye kapısında beklediğini belirtti.
    
     ASYA: ''Kapitalizm kıskacında doğa konferansı''
     Dünya Mimarlık Günü etkinlikleri kapsamında Prof. Dr. Beyza Üstün, ''Kapitalizm Kıskacında Doğa'' adlı bir konferans verdi.
    
     ÖZYURT: ''Bir araçta 37 kilo 730 gram esrar ele geçirildi''
     Hatay'ın Samandağ ilçesinde bir otomobilde yapılan aramada, 37 kilo 730 gram esrar maddesi ele geçirildi. Olayla ilgili 2 kişi gözaltına alındı.
    
     ANTAKYA: ''Mimarlık Günü ana tema insan hakkı olan mimarlık''
     Mimarlar Odası Hatay Şube Başkanı Yaşar Coşkun, bu yıl düzenlenecek etkinliklerle mimarlık mesleğini toplumla buluşturmayı hedeflediklerini söyledi. Coşkun, her yıl ekim ayının ilk pazartesi günü kutlanan Dünya Mimarlık Günü için ''İnsan Hakkı Olarak Mimarlık'' temasının belirlendiğini ifade etti.
    
     ATAYURT: ''Bilimsel kongre başarıyla gerçekleşti''
     Çukurova Diş Hekimleri Günleri kapsamında gala gecesi düzenlendi. Hatay Diş Hekimleri Odası Başkanı Orhan Günal, Adana, Mersin, Gaziantep ve Kahramanmaraş Diş Hekimleri Odalarının işbirliğiyle Ottoman Otel'de düzenlenen etkinliğin başarıyla gerçekleştiğini kaydetti.
    
     ZAFER: ''Ugandalı bakanlardan İskenderun'a ziyaret''
     Ugandalı 4 bakan ve milletvekillerinden oluşan heyet Körfez İskenderun Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (KİSİAD) davetlisi olarak Hatay'ın İskenderun ilçesine geldi.
    
     HATAY: ''Polis olayları kuvvetle değil teknolojiyle çözülmeli''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, başta terörle mücadele olmak üzere kendisini devletten daha güçlüymüş gibi göstermeye çalışan, bunu da korku ve sabotajla yapmaya çalışan tüm unsurlarla mücadelenin kararlılıkla devam edeceğini belirtti.
    
     SÖZ: ''Hatay Saadet'te Somali'ye anlamlı yardım''
     Saadet Partisi Hatay İl Teşkilatı'nın düzenlediği kampanyada toplanan 30 bin dolarlık nakdi yardım Somali heyetine takdim edildi.
    
     EXPRES: ''Belediye ekipleri semt pazarında çöp poşeti dağıttı''
     Antakya Belediyesi ekipleri tarafından Armutlu Semt Pazarı'nda esnafa çöp poşeti ile bilgilendirme amaçlı el broşürü dağıtıldı.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 04 Ekim 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  125920 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle