HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber başlıkları şöyle:

HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
 ASİ: ''Ormanlık alanlar havadan denetlendi
     Antakya Orman İşletme Müdürlüğü, yangın söndürme helikopteri ile Hatay'da yürütülen projeleri havadan denetledi.
    
     KENT: ''İzmir'de Hatay Günlerine ATSO katkısı''
     Antakya Ticaret ve Sanayi Odası'ndan (ATSO) yapılan açıklamada, Antakya'nın tanıtımında her zaman farkındalık yaratan Antakya Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinden aldığı güçle ve vizyonla İzmir'de düzenlenen ''Hatay ünleri'' etkinliğin parlayan yıldızı olduğu belirtildi.
    
     YORUM: ''Salon sporlarına ilgi arttı''
     Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Özden Mısırlıoğlu, okulların açılması ve kış mevsiminin yaklaşması nedeniyle salon sporlarına ilginin bir hayli arttığını kaydetti.
    
     ÖZYURT: ''Eczacılar Odası başkanlığına Gürses seçildi''
     Hatay Eczacı Odası Başkanı Mehmet İhsan Gürses oldu. Eczacı Odası'ndan yapılan yazılı açıklamada, 01-02 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilen ''Seçimli Olağan Genel Kurul'' sonucu oda başkanlığına Gürses'in seçildiği belirtildi.
    
     ANTAKYA: ''TEM Şube Başkanı'ndan Tulmaç'a ziyaret''
     İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele (TEM) Şube Müdürü Cengiz Başar İl Milli Eğitim Müdürü Cafer Tulmaç'ı makamında ziyaret etti.
    
     ATAYURT: ''Proje aynı anda iki ilde yapıldı''
     TÜBİTAK tarafından desteklenen ''Yaşadığım Gezegeni Öğreniyorum'' adlı projenin ''Dünyanın Çevresini Ölçme'' etkinliği 4 Ekim Salı günü Samsun ve Hatay illerinde aynı anda yapıldığı belirtildi.
    
     ZAFER: ''''Dörtyol Belediye Meclisi ekim ayı toplantısı gerçekleştirildi''
     Dörtyol Belediye Meclisi Ekim ayı toplantısı belediye meclis salonunda yapıldı. Başkan Ahmet Keskin Üyelere İzmir de yapılan Hatay günleri ile ilgili bilgiler aktardı.
    
     HATAY: ''Bizi füze değil dostluk korur''
     Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Servet Mullaoğlu, AK Parti'nin dış politikasını eleştirdi. Mullaoğlu, parti yöneticileriyle birlikte Ulus meydanında yaptığı basın açıklamasında, ''Bizi füze değil dostluk korur'' dedi.
    
     SÖZ: ''Hatay Küçük Millet Meclisi yarın toplanıyor''
     Hatay küçük Millet Meclisi, sivil toplum, meslek ve emek örgütleri ile kanaat önderlerinin, bilin milletvekilleriyle her ay bir araya gelerek kentin ve Türkiye'nin birer güncel sorununu konuşmak için yarın toplanmaya başlayacak.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 07 Ekim 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  160900 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle