HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber başlıkları şöyle: 
    
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
  ASYA: ''Yıldırım-2011'' tatbikatı devam ediyor
     Türk Silahlı Kuvvetleri'nin ''Yıldırım-2011' tatbikatı, Hatay'ın İskenderun ilçesindeki 39'uncu Mekanize Piyade Tugay Komutanlığı'na bağlı Şehit Teğmen Ahmet Tor Kışlası'nda devam ediyor.
    
     YORUM: ''Başbakan Erdoğan'ın Hatay programı ertelendi''
     Başbakan Recep Tayip Erdoğan'ın annesi Tenzile Erdoğan'ın vefatı nedeniyle Hatay programının ileri bir tarihe ertelendiği belirtildi.
    
     ÖZYURT: ''Vatandaşa daha iyi hizmet verilecek''
     Hatay Vergi Dairesi Başkanı Harun Dumlu, Antakya Vergi Dairesi'nin daha sağlıklı bir ortamda vatandaşlara hizmet sunabilmesi için modern bir binaya taşınacaklarını kaydetti.
    
     ANTAKYA: ''HASİAD'DAN istihdama destek''
     Hatay Sanayici İşadamları Derneği (HASİAD) Avrupa Birliği hibe programı çerçevesinde ''Eve Giden Yol'' projesiyle mobilya ustalarını yetiştiriciliği kursunda başarılı olan 92 kursiyere sertifikaları törenle verildi.
    
     ATAYURT: ''Öğrenciler ödüllendirildi''
     Mimarlar Günü nedeniyle ''Kent ve Çocuk'' konulu düzenlenen resim yarışmasında ilk üçe giren öğrenciler ödüllendirildi.
    
     ZAFER: ''''Elazığ'da intikal sırasında kalp krizi geçirerek şehit olan Özel Harekat polisi baba ocağında toprağa verildi.
     Elazığ'da, eğitim sırasında kalp krizi geçirerek şehit olan Özel Hareket Şube Müdürlüğü'nde görevli polis memuru Murat Bulkan'ın (45) cenazesi, memleketi Hatay'ın Hassa ilçesinde düzenlenen törenle toprağa verildi.
    
     HATAY: ''Belediye suya zam yaptı''
     Antakya Belediyesi Meclisi gerçekleştirdiği oturumda, CHP'li üyelerin itirazlarına rağmen içme suyuna oy çokluğuyla zam yapıldı. Başkan Lütfü Savaş, çevre illere göre en ucuz suyun Antakya'da olduğunu belirtti.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 08 Ekim 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  133945 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle