HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber başlıkları şöyle: 
    
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
  YORUM: ''Cilvegözü sınır kapısında sıkı denetimler''
     Hatay'ın Reyhanlı ilçesindeki Cilvegözü Sınır Kapısı'nda son bir ayda 2 bin 220 adet uyarıcı hap, bin 350 paket kaçak sigara ve 600 litre kaçak mazot ele geçirildi.
    
     ANTAKYA: ''Cumhuriyet Caddesine asfalt''
     Antakya Belediyesi Basın Bürosundan yapılan yazılı açıklamada, ekiplerin, yürüttüğü çalışmaların sonucunda Cumhuriyet Caddesi, Öğretmenevi önünden başlayarak TEDAŞ Müdürlüğü'ne kadar olan bölgede asfaltlama çalışması gerçekleştirdiği belirtildi.
    
     ATAYURT: ''Olayda güvenlik zafiyeti yok''
     Vali Mehmet Celalettin Lekesiz, Denizciler beldesinde polis karakoluna saldıran teröristin kimliğinin tespitine çalışıldığı, olayda herhangi bir güvenlik zafiyeti bulunmadığını söyledi.
    
     HATAY: ''Suriyeliler istiyor ama''
     Kentteki çadır kentlerde kalan Suriyelilerden 72 tanesi sözlü başvurup, ülkelerinde yarım kalan yüksek öğretimlerini Türkiye'de devam etmek istediklerini belirtti. Ancak ellerinde öğrenci olduklarını kanıtlayan bir belge olmadığı için Hatay Valiliği bu konuda bir çalışma başlatamıyor.
    
     ZAFER: ''Elektrik akımına kapılan kadın yaşamını yitirdi''
     Hatay'ın Hassa ilçesinde evde temizlik yaptığı sırada elektrik akımına kapılan kadın yaşamını yitirdi.
    
     EXPRES: ''Hatayspor kazanmaya devam ediyor''
     Spor Toto 3. Lig 3. Grup takımlarından Hatayspor Teknik Direktörü İsmail Batur, maçları kaybetmeden emin adımlarla yollarına devam ettiklerini belirtti.
    
     ASİ: ''Tanesi de sapı da çöpe gitmiyor''
     Tanesi un yapımında kullanılan, sapı ise hayvan yeminin yanı sıra süs eşyası olarak değerlendirilen buğdayın hiçbir parçası çöpe gitmiyor.
    
     ASYA: ''Girişimcilik ve meslek eğitim programı''
     İŞKUR, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle açılan ''Girişimcilik ve Mesleki Eğitim Sertifika Töreni'' İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirildi.
    
     ÖZYURT: ''Hatay yatırımcılar için cazibe merkezi''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, İl Özel İdaresi Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen ekim ayı İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, kentteki ekonominin sanayi, tarım, turizm, ulaştırma ve ticarete dayandığını, yatırımcılar için cazibe merkezi olduğunu kaydetti.
    
     SÖZ: ''Yağış Dörtyol'u etkiledi''
     Hatay'ın Dörtyol ilçesinde, aşırı yağış nedeniyle Hatay-Adana Karayolunun bir bölümünün 1 saat süreyle trafiğe kapandığı, bazı narenciye bahçelerinin zarar gördüğü bildirildi.
    
     KENT: ''Los Angeles Anadolu Festivali'nden Hatay geçti''
     Sahip olduğu sayısız değerleri, kültürel birikimi, zengin mutfağı, en önemlisi barış ve hoşgörüsü ile tüm dünyanın ilgisini çeken Hatay'ın, ABD California Los Angeles'taki Orange County Fuar Alanı'nda gerçekleştirilen ''3. Anadolu Kültürleri ve Yemek Festivali''ne katıldığı bildirildi. 
    

HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 18 Ekim 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  144365 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle