HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

 Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber başlıkları şöyle: 
    
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
 ÖZYURT: ''Eğitimle istihdam doğru orantılıdır''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, ''Girişimcilik ve Mesleki Eğitim Sertifika Töreni'' etkinliğinde yaptığı konuşmada, istihdamın eğitimle doğru orantılı olduğunu söyledi.
    
     KENT: ''Hatay tarihi bakımından çok özel bir kent''
     İl Jandarma Alay Komutanı Albay Mustafa Başoğlu, Hatay Gazeteciler Cemiyeti'ni (HGC) ziyaretinde yaptığı konuşmada, Hatay'ın gerek coğrafi yapısı, gerekse kültür ve tarihi miras bakımından çok özel bir kent olduğunu kaydetti
    
     YORUM: ''TKDK girişimcilerden projeler bekliyor''
     Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK), Hatay İl Koordinatörü Savaş Özgürsoy, Kırsal Kalkınma (IPARD)Programı kapsamında yatırım yapmak isteyenler için üçüncü başvuru çağrı ilanında bulunduklarını belirtti.
    
     ANTAKYA: ''Üçüncülük kupası Savaş'a''
     Homend Antakya Belediyespor Genel Menajeri Mahmut Denk ve takım kaptanı Aslı İnceer, Cumhuriyet Kupasında elde edilen 3.lük kupası ve plaketini Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş'a takdim ettikleri belirtildi.
    
     ATAYURT: ''Birçok lezzeti halkımızla buluşturduk''
     Saray Organizasyon yöneticisi Tevfik Akar, Hatay Gazeteciler Cemiyeti'nde (HGC) düzenlediği basın toplantısında, ilin lezzetlerini farkı illerde ve ülkelerde tanıtmaya gayret gösterdiklerini ve bunun için birçok etkinliğe katılım gösterdiklerini kaydetti.
    
     HATAY: ''TOBB Kadın Girişimciler yeni üyeler arıyor''
     Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Hatay Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Gülay Gül, yeni yayımlanan mevzuatla birlikte çalışma sisteminde ve üyelik konusunda yenilikler getirildiği ve yeni bir perspektif ile katılımcı satısının arttırılması amaçlandığını söyledi.
    
     ZAFER: ''Osmanlı süvarileri için yapılan hamam hala hizmet veriyor''
     Kent merkezinde Zenginler Mahallesi'nde bulunan ve Yavuz Sultan Selim'in Mısır Seferi sırasında cündi (süvari) askerlerin yıkanması için 1517 yılında Sinan Paşa tarafından yapılan Cindi Hamamı Hatay'da dikkati çeken önemli tarihi yapılar arasında yerini alıyor.
    
     EXPRES: ''Saray Deresi kenarında bulunan ruhsatsız yapıların yıkımı tamamlandı''
     Antakya Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri Saraykent Deresi kenarında bulunan 12 ruhsatsız yapının yıkım çalışmalarının tamamlandığı bildirildi.
    
     ASİ: ''Amaç talasemi hastalarının hayatlarını kolaylaştırmak''
     Talesemi Dayanışma Derneği Hatay Şubesi Başkanı Burhan Kerimoğlu, derneğin amacının talasemi hastalarının sosyal sorunlarıyla ilgilenmek, tedavilerine katkıda bulunmak ve maddi imkanları yetersiz olan hasta ile ailelerine yardımcı olmak olduğunu belirtti.
    
     ASYA: ''Uçar, Anadolu Ajansı Hatay Bürosunu ziyaret etti''
     Basın İlan Kurumu İl Müdürü Murat Uçar, Anadolu Ajansı (AA) Hatay Bürosu'nu ziyaret ederek Büro Sorumlusu Ramazan Şanıvar'dan çalışmalar ve aboneler hakkında bilgi aldı.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 20 Ekim 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  159150 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle