HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
ATAYURT: ''Deprem değil bina öldürdü''
     Van depremini değerlendiren İnşaat Mühendisleri Odası Hatay Şube Başkanı Cihat Mazmanoğlu, çürük yapılara ve müteahhit binalarına bir kez daha dikkat çekti ve ''Van depreminde değil bina öldürdü'' dedi.
    
     HATAY: ''Dünyanın her yerinde iş bulabilecekler''
     Avrupa Birliği (AB) İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi Operasyonel Programı kapsamında, Hatay Erol Bilecik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi tarafından yürütülen ''Her Eğitim Düzeyindeki Genci İstihdama Kazandırma Projesi'' (HEY GENÇ) kapsamında kursiyerlere düzenlenen törenle sertifikaları verildi.
    
     KENT: ''İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuar'ı Kasım'da Hatay'da''
     İş-Kur Hatay İl Müdürü Ahmet Bulanık, 1-2 kasım tarihinde kentte İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı düzenleyeceklerini belirtti.
    
     EXPRES: ''Atatürk Caddesi'nde çalışmalar devam ediyor''
     Antakya Belediyesi ekipleri, prestij caddeler projesi kapsamında yürüttüğü Atatürk Caddesi'nde üst yapı çevre düzenleme faaliyetlerinin sürdüğü bildirildi.
    
     SÖZ: ''Deprem bölgesine her türlü yardıma hazırız''
     Halkın Sesi Partisi (HAS) İl Başkanı Besim Altunöz, Van'da yaşanan depremden zarar görenler için her türlü yardıma hazır olduklarını belirtti.
    
     ASİ: ''Yayladağı'nın kaderi 'su'yla değişiyor''
     Yayladağı ilçesinde yapım çalışmaları devam eden ve yaklaşık 6 bin dekar araziyi sulayacak olan iki barajın ilçenin kaderini değiştirerek ürün çeşitliliğine zenginlik katacağı bildirildi.
    
     ASYA: ''Radyasyon Onkoloji Ünitesi''
     Antakya Devlet Hastanesi kanser hastalarının tedavisinde kullanılacak olan ildeki ilk Radyasyon Onkoloji Ünitesini açtığı bildirildi.
    
     ZAFER: ''Antakya'da Güvenli Okul Güvenli Eğitim Projesi''
     Hatay İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği tarafından, ''Güvenli Okul Güvenli Eğitim Projesi'' kapsamında veliler genel güvenlik, madde bağımlılığı ve aile içi şiddet konularında seminer verildi.
    
     ÖZYURT: ''Kurbanlık alıcı bekliyor''
     Kurban Bayramı'na az bir süre kala hareketlenen kurbanlık hayvan piyasası aldı başını gidiyor. En düşük kurbanlık fiyatı 400 lira civarında olduğu bildirildi.
    
     YORUM: ''Şenköy'de Aba Güreşi Şampiyonası yapıldı''
     Hatay'da düzenlenen Yıldızlar ve Gençler Aba Güreşi Türkiye Şampiyonası sona erdi. Merkeze bağlı Şenköy beldesinde gerçekleştirilen ve Gaziantep, Kahramanmaraş, Osmaniye ve Hatay'dan farklı kilolarda 238 sporcunun katıldığı şampiyonada, ağır kategorisinde İsa Göçmen başpehlivan oldu.
    
     ANTAKYA: ''Hatayspor'da 10. hafta kazası''
     Spor Toto 3. Lig 3. Grup takımlarından Hatayspor Erzurumspor karşısında aldığı yenilgi şok etkisi yarattı fakat uzun lig yolculuğunda normal bir kaza olarak yorumlandı.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 25 Ekim 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  158065 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle