HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber başlıkları şöyle: 
    
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
YORUM: ''Vali Lekesiz'den şehit ailelerine taziye ziyareti''
     Vali Mehmet Celalettin Lekesiz, eşi Zehra Lekesiz ile birlikte Denizciler beldesindeki şehit olan polis memuru Kadir Alcıoğlu'nun Dörtyol'daki ve Piyade Onbaşı Mesut Cengiz'in Denizciler Beldesindeki ailelerine taziye ziyaretinde bulundular.
    
     ANTAKYA: ''Belediye halka kötü yapı stoklarını yenileme çağrısı yaptı''
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Hatay'ın 1.derece deprem bölgesinde ve fay hattı üzerinde olması nedeniyle, kentte mevcut bulunan kötü yapı stoklarının bir an önce gerekli standartlarda yapılması gerektiğini belirtti.
    
     ATAYURT: ''MKÜ öğrencilerinden Türkçe tabela destek ziyareti''
     Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Eğitim Fakültesi Türkçe Öğretmenliği Bölümü 3. sınıf öğrenicileri kentte bulunan tabelaların Türkçe olması konusunda destekte bulunmak üzere Hatay Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (HESOB)Başkan Abdülkadir Teksöz'e ziyaretinde bulundukları bildirildi.
    
     HATAY: ''Medeniyetler Korosu binasına kavuşuyor''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, eski bir Antakya evinin restore edilerek Antakya Medeniyetler Korosu'na tahsis edileceğini söyledi.
    
     EXPRES: ''İlkleri başaracağımıza inanıyorum''
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Homend Antakya Belediyesi Beşiktaş maçından takımı yalnız bırakmayan tüm hemşehrilere ve protokol üyelerine teşekkür ederek, takımın ilklere imza atacağına inandığını söyledi.
    
     SÖZ: ''Hisarcık köyüne ziyaret''
     Vali Mehmet Celalettin Lekesiz, Hisarcık Köyü'ne 1 milyon 200 bin TL'ye mal olacak sulama göleti yapılacağını belirtti. Lekesiz, Hisarcık köyüne giderek köy sakinleriyle bir araya gelerek, köy odasında vatandaşlarla sohbet etti ve öğle yemeği yedi.
    
     ASİ: ''Traktör hırsızlarına operasyon''
     Hatay'ın Kırıkhan ilçesinde, köylerden traktör çaldıkları iddiasıyla gözaltına alınan 7 kişiden 5'i çıkartıldıkları mahkemece tutuklandı.
    
     ASYA: ''THY ve Türk Kızılayı'nın kan bağış kampanyası''
     Türk Hava Yolları (THY) ve Türk Kızılayı'nın ''Kan Bağışına Destek İçin Kolları Sıvadık'' sloganıyla yürüttüğü kampanya kapsamında, Antakya Arkeoloji Müzesi önünde kan bağışında bulunuldu.
    
     ÖZYURT: ''Yaralı pelikan tedavi edildi''
     Hatay'ın İskenderun ilçesinde yaralı olarak bulunan pelikan, Belediye Hayvan Rehabilitasyon ve Tedavi Merkezine tedavi edildi.
    
     ZAFER: ''Öğrenme süreci yaşam boyu sürmekte''
     Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Dalkız etkinlikte yaptığı konuşmada, hayatın her döneminde bilgiyle yoğrularak öğrenme sürecinin devam ettiğini, bu çerçevede başarıya odaklanma ve lider vasıflarına sahip olma hayatın akışını belirleyeceğini belirtti.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 27 Ekim 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  156390 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle