HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
  KENT: ''İlimizde faaliyet gösteren hiçbir korsan laboratuvar yoktur''
     Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Bestami Zabun, kentte faaliyet gösteren hiçbir korsan labaratuvarın bulunmadığını belirtti.
    
     ASYA: ''Vatandaşlara uyarı''
     Hatay Veteriner Hekimler Odası Başkanı Yahya Hamurcu, kurbanlık hayvanların kesimi veteriner hekim kontrolü olmadan ve izin verilen alanların dışında kesinlikle yapılmaması gerektiği konusunda vatandaşları uyardı.
    
     ÖZYURT: ''Depreme karşı hazırlıklar geciktiriliyor''
     Mimarlar Odası Hatay Şube Başkanı Yaşar Coşkun, yaşanan Van depreminin anayasal bir görevi bulunan merkezi ve yerel yöneticilerinin görevini yeterince yapamadığını gösterdiğini ileri sürdü.
    
     ZAFER: ''Dörtyol'da 10 bin 600 paket kaçak sigara ele geçirildi''
     Hatay'ın Dörtyol ilçesinde düzenlenen operasyonlarda, gümrük kaçağı 10 bin 600 paket sigara ele geçirildi.
    
     YORUM: ''HAGİAD'a yaraşır yeni bir hizmet merkezi''
     Hatay Genç İş adamları Derneği (HAGİAD), Odabaşı beldesi Sarı Plaza'daki yeni yerine taşındığı bildirildi. Dernek Başkanı Aykut Özbuğday, derneklerinin 18 yıllık köklü bir geçmişe sahip ve bölgenin seçkin sivil toplum kuruluşlarından birisi olduğunu belirtti.
    
     ANTAKYA: ''Özel Defne Hastanesi'nin Van kampanyası''
     Özel Defne Hastanesi Başhekimi Ali Yılmaz, Van'da yaşanan acı ve sıkıntılara ortak olmak amacıyla depremzedeler için yardım kampanyası başlatıklarını bildirdi.
    
     ATAYURT: ''Vali Lekesiz, makamında bayram tebriklerini kabul etti''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, Cumhuriyetimizin 88. kuruluş yıl dönümü nedeniyle tebrikleri kabul etti. Valilik Binası'nda düzenlenen törene, Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Garnizon Komutanı Piyade Kıdemli Albay Semih Erdoğan, MHP Hatay Milletvekili Şefik Çirkin, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri katıldı.
    
     HATAY: ''Futbol kötü sonuç iyi''
     Kendi sahasında konuk ettiği Çarşambaspor karşısında futbol olarak vasatın üzerine çıkamayan Hatayspor, Mustafa'nın attığı iki gölle 2-0 mağlup ederek Erzurumspor yenilgisini affettirdi.
    
     EXPRES: ''Korgeneral Eker'den Vali Lekesiz'e ziyaret''
     Vali Mehmet Celalettin Lekesiz, Jandarma Genel Komutanlığı Eğitim Komutanı Korgeneral Osman Eker'i makamında kabul etti.
    
     SÖZ: ''Eğitime örnek katkı''
     İnşaat sektöründe hizmet veren hayırsever iş kadını Fatma Şahin, Hassa ilçesinde adını taşıyacak olan 24 derslikli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'nin protokolünü Hatay Valiliğinde törenle imzaladı.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 31 Ekim 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  173520 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle