HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

 Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
 HATAY: ''Depremzedelere kışlık ayakkabı''
     Antakya Ayakkabıcılar Odası Van'da yaşanan depremin ardından soğuk kış şartlarına direnmeye çalışan depremzedelere bin 640 çift kışlık ayakkabı yardımında bulunduğu bildirildi.
    
     EXPRES: ''2 bin 300 yıllık su kemeri kent turizmine kazandırıldı''
     Antakya Belediyesi tarafından geçtiğimiz aylarda Hürriyet Caddesi'nde yürütülen yağmur suyu kanalizasyon hattı kazı çalışmaları esnasında ortaya çıkan ve 2 bin 300 yıllık tarihi bir geçmişe sahip olduğu belirlenen Su Kemeri'nin, restorasyon çalışmalarının tamamlandığı bildirildi.
    
     SÖZ: ''Ediboğlu'ndan deprem önergesi''
     CHP Hatay Milletvekili Mehmet Ali Ediboğlu, Antakya da olası muhtemel deprem ve alınması gereken önlemlerle ilgili soru önergesi verdi.
    
     KENT: ''Amaç yeni iş ortakları bulmak ve yeni pazarlara girişi sağlamak''
     ATSO Genel Sekreteri Serdar Yılmaz Saraç, etkinlikte yaptığı konuşmada, eğitimin amacının, işletmelerin uluslararasılaşma çabalarını destekleyip, uluslararasılaşma işbirliğini geliştirerek yeni iş ortaklarının bulunması ve yeni pazarlara girmesini sağlamak olduğunu söyledi.
    
     ASYA: ''Has Parti bir yaşında''
     Has Parti Danışma Meclisi Üyesi ve Hatay İl Başkanı Besim Altunöz, Has Parti'nin Anadolu'nun tarihsel birikimi üzerinden şekillenen bir parti olduğunu ve Has Parti'nin 1 Kasım 2010 tarihinde kurulduğunu hatırlattı.
    
     ÖZYURT: ''Çevrecilerden taş ocaklarına tepki''
     Antakya Çevre Koruma Derneği Sekreteri Ali Kanatlı, Antakya'da bulunan taş ocaklarının doğaya ve insana zarar vermeye devam ettiğini belirtti.
    
     ZAFER: ''Hatay Sosyal Dernekler Platformundan destek kampanyası''
     Hatay Sosyal Dernekler Platformu Başkanı Yusuf Ceylan, Van'da yaşanan depremin ardından yaraların bir nebze olsun sarılması adına dernek başkanlarıyla yardım kampanyası düzenlediklerini söyledi.
    
     YORUM: ''Vali Lekesiz: 'En önemli müessese ailedir''
     Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü ile Valilik tarafından düzenlenen ''Aile eğitimi kursu'nda konuşan Vali Mehmet Celalettin Lekesiz, ailenin toplumun en önemli müessesesi olduğunu söyledi.
    
     ANTAKYA: ''Erkek voleybol takımı 3-0 galip''
     Türkiye Erkekler Voleybol 3. Lig C gurubunda mücadele eden Antakya Belediyespor erkek voleybol takımı ligin ilk maçında kendi evinde konuk ettiği İskenderun Mursaloğluspor erkek voleybol takımını 3-0 yenmeyi başardı.
    
     ATAYURT: ''Hatay Fenerbahçeliler kan bağışında bulundu''
     Hatay Fenerbahçeliler Derneği Van'da yaşanan 7.2 büyüklüğündeki depremde yaşanan acıları az da olsa azaltmak adına, doğal afetten sonra başlatılan destek ve yardım kampanyasına kan bağışı ile katıldı.
    
     ASİ: ''Narkotik köpek Alf'in başarısı''
     Reyhanlı ilçesinde bulunan Cilvegözü Gümrük Kapısı'nda görev yapan Narkotik köpek Alf, 32 olayda 570 bin paket gümrük kaçağı sigaranın ele geçirilmesini sağladı.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 02 Kasım 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  152925 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle