HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
HATAY: ''Medeniyetler Defilesi nefesleri kesti''
     Antakya'ya ait değişik kültürlere ait kıyafetlerin yeniden tasarlanarak sergilendiği Medeniyetler Defilesi adeta nefesleri kesti. Tüm gelirleri Van'daki depremzede çocuklara bağışlanan defilede 40'a yakın kıyafet sergilendi.
    
     SÖZ: ''Tuğgeneral Öztürk'ten Vali Lekesiz'e ziyaret''
     Milli Savunma Bakanlığı Teftiş Daire Başkanı Tuğgeneral Gürsel Öztürk, Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz'i ziyaret etti.
    
     YORUM: ''Diyabet tedavisi mümkün olmayan bir hastalık''
     İl Sağlık Müdürü Mustafa Kiremitçi, diyabetin yaşam kalitesini ciddi şekilde etkileyen tedavisi mümkün olmayan bir hastalık olduğunu belirtti.
    
     ASİ: ''Özel Antakya Akademi Hastanesi açıldı''
     Özel Antakya Akademi Hastanesi düzenlenen açılış töreniyle hizmet vermeye başladı. Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, açılış töreninde yaptığı konuşmada, bireysel ve toplumsal hayat açısından sağlık her işin başı olan bir kültür gelindiğini söyledi.
    
     EXPRES: ''Lider Hatayspor Aydın'da bir puana razı oldu''
     Spor Toto 3. Lig 3. Grupta kenti temsil eden lider Hatayspor deplasmanda konuk olduğu Aydınspor ile 1-1 berabere kalarak bir puana razı oldu.
    
     ASYA: ''Gadir-Hum Bayramı kutlandı''
     Hazreti Muhammed'in (SAV) hicretinin 10. yılında veda haccı dönüşünde Hazreti Ali'yi taltif ettiği gün olarak kutlanan ''Gadir-i Hum Bayramı'', Hatay'da çeşitli etkinliklerle kutlandı.
    
     ÖZYURT: ''Depreme hazır değiliz''
     Mustafa Kemal Üniversitesi(MKÜ) Jeofizik Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Semir Över, depremlerin afete dönüşmesini engellemek, zararlarını en aza indirmek için gereken önlemlerin bir türlü atılamadığını söyledi.
    
     ZAFER: ''Boudicca yolcu gemisi İskenderun'a geldi''
     Dev yolcu gemisi ''Boudicca'' ile Hatay'ın İskenderun ilçesine gelen 850 yolcu, Hristiyanlar için kutsal sayılan mekanlar ile tarihi yerleri gezecek.
    
     ANTAKYA: ''Vali'den Gadir-Hum Bayramı mesajı''
     Vali Mehmet Celalettin Lekesiz, Alevi vatandaşlar tarafından, Hazreti Muhammed'in Veda Haccı dönüşünde Hazreti Ali'yi taltif ettiği gün olarak kutlanan ''Gadir Hum Bayramı'' nedeniyle bir mesaj yayımladı.
    
     ATAYURT: ''Nikahta 11.11.11 yoğunluğu''
     Uğur getireceği düşüncesiyle çok sayıda çift, 11.11.2011 tarihinde evlenebilmek için büyük çaba harcadı.
    
     KENT: ''Tek odalı evden Van'a kocaman yürek çıktı''
     Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde 3 yıldır tek odalı evde yaşayan 4 kişilik dar gelirli Çiçek Ailesi, Van'daki depremzedelere bir yorgan, iki battaniyelerini gönderdi.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 14 Kasım 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  215000 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle