HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

 Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
  YORUM: ''Cumhuriyet Başsavcısı Yazar'dan HESOB ziyareti''
     Cumhuriyet Başsavcısı Adem Yazar, Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği'ne (HESOB) iadeyi ziyarette bulunduğu belirtildi.
    
     ASİ: ''Amaç yerel medyayı kalkındırmak''
     Ajans Press Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Özkan, başlattıkları yeni bir uygulama ile yerel medyanın haberlerini ulusal ve uluslararası platforma taşıyarak daha fazla okuyucuya ulaşmalarını sağlayacaklarını söyledi.
    
     EXPRES: ''Ressam Ali Taş'ın hedefi''
     Bilim, kültür ve sanat alanında adını duyuran ünlü Ressam Ali Taş hedefinin 40 ülkede Hatay ve Türkiye'nin tanıtımını yapmak olduğunu kaydetti.
    
     ASYA: ''Hatay dünya genelinde çok yüksek talasemi hasta sayısına sahip''
     Antakya Devlet Hastanesi Talesemi Merkezi Sorumlusu Dr. Gönül Oktay, Hatay'ın dünya genelinde çok yüksek talesemi hasta sayısına sahip bir bölge olduğunu söyledi.
    
     ÖZYURT: ''Sendikacılık öksüz bırakıldı''
     Bağımsız kamu görevlileri Sendikaları Konfederasyonu (BASK) Hatay İl Başkanı Metin Yılmaz, 2002 yılında Resul Akay'ın Türkiye Kamu-Sen başkanlığından alınması ile hem demokrasi hem kamu çalışanları hem de sendikacılığın öksüz bırakıldığını ifade etti.
    
     ZAFER: ''Assad iddiaları yalanladı''
     Özgür Suriye Ordusu lideri Albay Riad Al Asaad, ''Bazı internet sitelerinde Suriye'ye geçtiğim ve oradaki birliklere komuta ettiğim yönündeki haberler gerçek değil. Şu an Türkiye'de güvenli bir yerdeyim'' dedi.
    
     ANTAKYA: ''Maç pazar günü''
     Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi'nde mücadele eden Homend Antakya Belediyespor, pazar günü kendi evinde Optimum TED Ankara Kolejlileri ağırlayacağı bildirildi.
    
     ATAYURT: ''Kırsal turizm kursunun sertifika töreni yapıldı''
     Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürlüğü tarafından koordine edilen çiftçi kurslarından 5. Kırsal Turizm Kursu sertifika töreninin yapıldığı belirtildi.
    
     HATAY: ''Deprem araştırması yapılacak''
     Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA) birinci derece deprem bölgesinde bulunan üç ilde yapılacak deprem araştırmasını finanse ederek, Osmaniye Hatay ve Kahramanmaraş illerinde depreme dayanıklılık araştırması ve dayanıklılık risklerini belirleyecek.
    
     SÖZ: ''Tır şoförlerinde tedirginlik hakim''
     Türkiye ile Ortadoğu arasında yük taşımacılığı yapan tır şoförleri iç karışıklığın yaşandığı Suriye'de şu ana kadar bir sorunla karşılaşmadıklarını ancak bazı bölgelerden geçerken tedirgin olduklarını belirttiler.
     (KLÇ-RŞ)
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 18 Kasım 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  174580 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle