HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

- Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
ANTAKYA: ''Türkiye, halkına zulmeden ülkelere karşı tavır alır''''
     Adalet Bakanı Sadullah Ergin, hafta sonunda geldiği seçim bölgesinde partisinin Erzin ilçe kongresine katıldı. Bakan Ergin, kongrede yaptığı konuşmada, Türkiye'nin kendi halkına zulmeden yönetimlere karşı tavır aldığını belirterek, ''Bunu Suriye yönetimi değil kim yaparsa yapsın fark etmez Türkiye, hiçbir ülkenin ve yöneticinin inancına, mezhebine bakmadan, demokrasi yolunda atılan adımların tamamına destek verdi'' dedi.
    
     YORUM: ''Çıkacak yangında Hatay olumsuz etkilenecek''
     Hatay Meslek Odaları Koordinasyon Kurulu (HAMOK) dönem sözcüsü Hatay Tabipler Odası Başkanı Selim Matkap Suriye ile olası savaşta çıkacak yangında Hatay'ın olumsuz etkileneceğine dikkat çekti.
    
     ASİ: ''Depremzedeleri en iyi şekilde ağırlayacağız''
     Hatay Valisi Celalettin Lekesiz, İskenderun'a gelen depremzede sayısının 174 olduğunu belirterek, depremzedeleri en iyi şekilde ağırlayacağız dedi.
    
     KENT: ''Antakya'da iki işletmeye Beyaz Bayrak''
     Antakya Belediyesi tarafından kentte kaliteli hizmet kriterlerini yerine getiren iki işletmeye daha ''Beyaz Bayrak'' verildiği bildirildi.
    
     ASYA: ''1400 yıllık St. Simon Manastırı'na restorasyon''
     Hatay'ın Samandağ ilçesine bağlı Aknehir beldesi yakınlarında yaklaşık 480 rakımlı tepede 6. yüzyılda kurulan, yapılış hikayesi ve mimari özelliğiyle yerli, yabancı turistlerin yoğun ilgi gösterdiği Erken Hristiyanlık Hac merkezi olarak kabul edilen St. Simon Manastırı'nın, restorasyon ve çevre düzenlemesi çalışmasıyla güzel bir görünüme kavuşturulacağı bildirildi.
    
     ZAFER: ''Başarılı sanayiciler ödüllendirildi''
     Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Hatay Şubesi tarafından düzenlenen törende, İstanbul Sanayi Odası (İSO) verilerine göre Türkiye'de ilk 500 firma arasına giren bölge sanayicileri ödüllendirildi.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 28 Kasım 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  143105 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle